Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Bad Pritt #62418 üzenetére

    Hát ott vérzett el az egész hogy a készítők semmilyen Halo-s tartalmat nem ismertek és kb. ugyan az lett az egészből mint ami az új star wars frencsájzzal történt (bezzeg ott azzal kampányoltak hogy rajongók készítették rajongóknak, de szerintem a "the asylum" film rajongók csinálták "the asylum" rajongóknak, mert azok a filmek vannak tele ennyi bullshittel). Én a sorozatot a 3. részig néztem azóta nem folytattam, de ezek után már nem tudom hogy érdemes-e.
    A Marvel sorozatokkal meg óvatosan bánok, mert van ott is bőven minőség alatti produktum. Az elején tökre örültem hogy jön a shield és tök jó szuperhősös sorozat lesz aztán annyi hihetlen dolog volt benne az akció jeleneteket illetve hogy inkább abbahagytam az egészet ott ahol volt. (volt az elején egy rész hogy valami dzsungelbe harcoltak gerilákkal, persze a főszereplők nyílt terepen voltak, az ellenség pedig fák között, kemény csávó meg áll mint bráner a lakodalomban és úgy lövöldözik pisztollyal egy hadseregnyi gerilla ellen fedezéket nem használva. Természetesen nem találták el, mert 100-an gépfegyverrel nem tudnak eltalálni egy egyhelyben álló balf###t a semmi közepén. Ezen úgy kiégtem hogy elég volt az egészből.)

Új hozzászólás Aktív témák