Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #62243 üzenetére

    Igen, ez így logikailag összeáll, viszont időben nem. Az E02 végén látott jövő a felnőtt karakterek többségének kora alapján pár évvel lehet a jelen után (arról ne is beszéljünk, hogy Luke életben volt, miután egy komplett bölénycsorda átbaktatott rajta), Autumn viszont sokkal többet korosodott, tehát Rebecca nemhogy a jövőbe nem vitte, hanem sokkal inkább a múltba, aminek meg semmi értelme.
    A "nem emlékszünk semmire 9 éves korunk előtt" vonal sajnos tipikus írói fércelés, amivel igyekszik megmagyarázni / eltussolni az inkonzisztenciákat, szerintem nem túl sok sikerrel. Ezekre fokozottan érzékeny vagyok, lehet, hogy másnak nem ennyire zavaró.

    #62245 Janaboy : igen, ez lehet kérdés, bár Rebecca nekem inkább dramaturgiai szinten üzemelt - a konfliktusuk miatt kölcsönösen kizáróvá váltak Perry-vel, Rebecca csak akkor tudott visszatérni, amikor Perry távozott. Innentől meg mindegy, hol volt, meg nincs is támpontunk találgatni.

    Ellenben az jó dolog, hogy ennyit lehet agyalni a témáról :)

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák