Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz Celtis #52967 üzenetére

    Most volt időm kipróbálni, továbbra is az van, hogy nem tud csatlakozni az internethez.
    Wifin és vezetéken is látja a hálózatokat, de azt írja nem lehet az internethez csatlakozni.
    Telekomos szakértő is megszakértette a modemet és állítása szerint részükről minden rendben van mondjuk ezt támasztja alá hogy maga az internet itthon hibátlanul működik a többi eszközzel.
    A tévé gyári állapotba történt visszáállítása után képes csatlakozni az internethez, ezt többször kipróbáltam, Google fiókkal be tudok jelentkezni, a beállítás után működik a youtube is.
    Kikapcsolás után amikor újra bekapcsolom akkor jön az említett hiba hogy látja a hálózatokat pc-ről pingelve válaszol is de nem tud kifelé kapcsolatot létrehozni.
    Hogy teljesen kizárjam a szolgáltató hibát a saját telefonomat hotspotként beállítottam és az is megjelenik a wifi eszközök között de a jelszó megadása után 1-2 percig próbál csatlakozni majd kiírja hogy az eszköz nem található, viszont a wifi eszközök között továbbra is ott van(csatlakozva, nincs internet) megjegyzéssel.

    Úgyhogy ilyen is van, nem tudom mi lehet a hiba ami miatt egyszer működik egyszer nem, hétfőn hívom a Sony szervizt majd megnézik mi lehet.

Új hozzászólás Aktív témák