Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz mexel #45417 üzenetére

    Én is utálom azt, hogy 3-400ezerért is ugyanúgy kifoghatsz felhőket, bevilágítást, stb.
    Ezért is javasoltam, hogy inkább vegyél minél olcsóbban egy használt, de még több év garis csúcs FHD példányt. Sokkal jobban tolerálni tudnád a jelenségeket, és eleve sokkal többet kapnál a pénzedért.
    Én nem engednék már a VA/120Hz/BFI/interpoláció/hármas tuner kombinációból.
    Nagyon jól be lehet mindegyiket állítani, és nappal szebb képet lehet kihozni, mint a plazma tévék 90%-ából, jobb mozgásmegjelenítést tud, mint egy bazi drága OLED.
    Este egy kis háttérvilágítás amúgy is kell, hogy ne tedd tönkre a szemed, azzal már meg is oldódott a nem tökéletes fekete megjelenítés.
    Cserébe sokat kapsz: nem kell a plazma gondokkal foglalkozni (beégési hajlam, vibráló kép, line-bleeding, fűtőtest effektus, tükröződés), OLED gondokkal se (garantált kumulatív kiégés rendszeresen ugyanott levő képelemeknél, fűtőtest effektus).
    Szerintem vidd vissza, úgyis gondod lesz vele, aztán vadássz le egy W80C/W755C (ne foglalkozz vele, hogy nem 4K, nem HDR, tökre mellékes, a képminőség viszont pazar tud lenni velük.), vagy ha nagyon a 4K-ra hajtasz, 55-ösben, akkor egy XE9005/XE9305-öt.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák