Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dualcore

    őstag

    válasz B-L-A-C-K #12380 üzenetére

    Saját tapasztalat.
    Az SD adás nem mondom hogy jó mert hagy némi kívánnivalót maga után. Viszont érdekes, hogy ugyanazon csatorna, adásában is van őrületes különbség. Ha pl. a jó régi ;] Kálámbó ;] felügyelőt néztem jobb volt a kép, mint pl egy adott esetben egy híradó. Ennek okát nem tudom.
    A HD adások viszont sokkal jobbak mint a hasonló méretű készülékek, és márkák kivetítőjén.
    Az FHD viszont valami brutál, hasonló jó képet csak a Philips 48 PFS 8109 ben láttam (azzal volt alkalmam összehasonlítani). Kipróbáltam Ps4 el is és egyáltalán nem volt gond a válaszidővel gyors mozgásnál, és input lag sem volt. AZ Mp vel szinte csak FHD-t etetek vele, és nem kell csalódnom a képminőségben.
    A 4K ugye csak arra a kevés anyagra tudok hagyatkozni ami a neten fellelhető, de nagyon ott van az a technika. Ha lenne már rá film csak azt szedném le mert megéri a képminőség.
    Na és ugye ott van a felkonvertált 4K. Látszik a különbség, az FHD től jobb de viszont nem élesebb a kép. Szóval azt inkább hanyagolom.
    Röviden ennyi, de csak nagyon tömören.

Új hozzászólás Aktív témák