Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mfranky

    őstag

    Szerintem sokan azért vannak így vele, mert a plazma előbb volt mint az LCD-LED tv-k....és fejlődésnek ezt tekintik. Ami később jön ki, az jobb elv alapján... 2006-ban vettem 107-es samsung plazmát, 2009-ben egy LG LCD-m volt, tavaly októberben cseréltem le LED-re... A plazma 1szer volt szervízbe, 70ropival gomboltak le, ahogy lejárt a 3 éves gari, a fél tv sötétbe burkolózott... :) Anyámék használták, de megint elkezdte csinálni a jelenséget, azért gondoltam, inkább becserélem egy LED-re, az LCD-t meg nekik adtam...amikor nézegettem a tv-ket, úgy voltam vele, hogy ez igen, a LED tűéles, tényleg gyönyörű...egy plazmára hiába dugtam HDMI-vel mindent, olyan éles sosem volt a kép, mint szerettem volna (igaz az HD ready volt, nem fullhd mint a mostaniak)...meg gondolom fejlődött már a technológia annyira, hogy jobb a plazma pár dologban...csak ennyit szólnék hozzá, és nem vitafórumot akarok csinálni belőle... :R
    Azt hozzá teszem, hogy azóta HD adások is vannak dögivel, 2006-ban még egy sem volt...

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Új hozzászólás Aktív témák