Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Vic61 #8175 üzenetére

    Nem tőttök én semmit. :P Minek, ha majd úgyis tudni fogja a rom.Majd megvárom még, hogy legyen egy nagyobb lista, kb 2-3 hét, leszenk még más dolgok is sztem, és majd akkor ráhúzom a 14-eire wipe-ok nélkül, és nem veszik el semmi sem.

    pirintgabor: nem kell beszarni :DD ne aggódj, nem tudod olyan könnyen elrontani. A CWM-ben ragadás meg általában azért van, mert a kedves kollégák nem olvassák el rendesen a telepítési útmutatót, ahol pedig le van írva - bizonyos romoknál -, hogy kétszer kell flash-elni a romot, és másodjára fog felmenni rendesen, amikor már majd működőképes lesz a cucc.
    Először is el kell olvasnod az 1-es hsz-t jó alaposan, de ez nem újdonság, úgy gondolom. Ha az előző tulajnak volt EFS mappa mentése(ami az IMEI számot tartalmazza) akkor ok, ha nem, akkor ha nincs rootolva a készülék, akkor előbb rootolni kell, és utána tudod majd elmenteni a telóról az EFS mappát. Minden le van írva az 1-es ben amúgy :K
    Aztán a következő lépés, ha ez megvan, hogy eldöntöd, hogy milyen romot szeretnél. GB-t, ahol gyári ROM lévén minden frankón működik, esetleg egy ICS, vagy JB verziót. ICS-ből és JB-ből is van választék bőven, Tsuna 2.5, CM 9.1 stable, F4K r4, CM10, AOKP JB, Tsuna X JB, hogy csak a nagyobbakat említsem. Az ICS-ben és JB-ben nincs rádió, de egész jók, sztem mindennapi használatra is tökéletesek. A döntés a tiéd :)) :K
    Ha meg bármi nem világos az 1-eske elolvasása után, akkor kérdezz, és aki tud, szivesen segít ;)

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák