Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz ndlx #2450 üzenetére

    "Sem a földre nem szeretném tenni a papírt, sem az asztalra állva fotózni, hogy telefotóval lehessen lőni."

    Kipróbáltad már egyáltalán mekkora távolságra kell tartani a telefont 3x zoom optika használatával egy A4es papír fotózásához?

    Normál kamera kb. 20..22 cm-ről lövi telibe a z A4es lapot...matek alapon és gyakorlati alapon is a 3x zoom kamera 60...66cm távolságból teszi ugyanezt. Ha neked ehhez asztalra kell állni, akkor ott bajok vannak :F

    ndlx

    "De az már fura, hogy próbáljuk kimagyarázni, meg győzködni a másikat"

    He? Valamit félreolvastál vagy gondoltál. Tények lettek leírva. Semmi több. Ha te ezt kimagyarázásnak/meggyőzésnek értelmeztél, akkor azt rosszul tetted.
    Legfeljebb figyelem felhívás, hogy lehet azt másképpen is, de ugye semmi sem kötelező, Hogy korábban (bár lehet az Ultra topikban) írták pl. gyorstöltés témában: lehet venni másik készüléket, ha az igényeket más eszköz jobban kielégíti

    Én csak azt nem szeretem, mikor erős ferdítéssel írnak olyanról, ami "két kattintással" elkerülhető...de tudom mindenki a főkamerát akarja használni arra is amire nem való. De ez a szép az életben, hogy nem vagyunk egyformák :))

    Amúgy pedig mindenki úgy kínlódik "akármivel", ahogy a saját tudása/képessége engedi :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák