Hirdetés

Aktív témák

  • sippet

    senior tag

    válasz dancsuri #17692 üzenetére

    a normál használat alatt azt érted, hogy az adatforgalom és mindenféle szinkronizáció be van kapcsolva? mert nekem úgy van, és bármilyen romot/kernelt/vuduvarázslatot próbálok, ez alá én sem tudom leszorítani. sajnos amíg az android os bugot (suspend és /events0 processek beragadása) a samsung nem javítja, addig ezzel együtt kell élni. én már asszem belenyugodtam.

    nem tudom, a gps-szel kapcsolatban mik a sirámok. egyszerűen le lehet tesztelni a pontosságot: gyalogoljatok egy kilométert, vagy bringázzatok kicsivel többet, közben indítsatok el valami trackelő programot (mondjuk a google által készített mytracks alkalmazást), és a végén nézzétek meg, hogy milyen útvonalat rajzol ki a térképre. nálam gyakorlatilag még az is látszik, amikor sávot váltok a bringával, nemhogy több tízméteres szórása lenne. ugyanez volt korábban a htc desire-rel is. mindez a 3.4-es batista romon, kg6 modemmel. az, hogy a különböző gps programok mit írnak ki körülbelüli pontosságnak, lószart se számít, a lényeg a gyakorlat, ott meg tökéletesen működik.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák