Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie1978

    aktív tag

    Ma délután nyitottam a bootloadert. Simán ment. 1+ One után ez ismerős volt. Viszont utána a Recovery az sokadjára és a sokadik verzió ment csak fel. Végül az Orangefox ment fel., de nem elsőre. Elsőre addig jutott, hogy egy pillatnatra láttam egy narancssárga mi logót. Utána simán telepítette a 11.07-i xiaomi.eu rom-ot. Viszont nem indult el, csak a Redmi by Xiaomi logó volt. Elkezdtem visszafelé menni az idóben három weekly-beta verziót, de nem segített. Már ott voltam, hogy az összegoglalóban lévő fastboot rom telepítést kipróbálom. Próbáltam a végén már a data-t is wipeolni, de csak krix-krax jött a file és mappa nevek helyére a titkosítás miatt. Na ekkor formáztam a data partíciót először. Itt már lett egy üres partícióm. Az internal storage is üres lett. Tudtam rá másolni ismét. Semmi eredmény, nincs boot csak logó. Akkor az Orangefox recovery alól megnéztem mi van a partition managment alatt. Ott a data partícióra ext4-et mutatott. Formáztam e2fs-re. Utána elindult, lett kis android fej a boot logó mellett.
    Hajam csomókban hullott már a végére. Ekkor a 10.30-i eu rom volt fent. Utána egyből frissítettem a 11.07-re. Sikerrel.
    Most K20 Pro-t mond magáról a telefon.
    Látszólag minden működik. Ééééés van app drawer. Emiatt leszedtem a 1+-One-on is használt Lawnchair launchert.
    Most növesztem vissza a hajamat.

Új hozzászólás Aktív témák