Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    (#14200) pozanos: köszi, nem hangzik rosszul. A swiftkeyben a kedvencem, hogy eleve hatalmas szótára van, rengeteg nyelvvel, de ezen kívül képes felhőből (pl. gugli fiók, fb) tanulni, így a leggyakrabban használt, esetleg speciális szavaid, kifejezéseid is egyből bekerülnek a szótárába. Nekem ez hatalmas segítség, pl. cimborákkal levelezésben sokszor előkerülő tulajdonneveket simán felajánlja a swifkey, és a leggyakoribb ebayes üzeneteimet is pár pöttyintéssel meg tudom írni. Ha ilyet is tud, kipróbálom szívesen, a swiftkey ugyanis nem tökéletes: szereti elfelejteni a nyelveket, és gyorsabb is lehetne.

    Pusztán kíváncsiságból kérdezek tőletek egyet. Vettem az autóba egy MHL-képes fejegységet. Ez azért jó móka, mert ugyan nincs benne navigáció, de rá lehet kötni egy MHL-csatis telefont, és a fejről kezelni a mobilt. Pl. a Waze gyönyörűen fut így (katt). Csak ugye a Mi3-ban nincs MHL, és a Mi4-ben sem működik, hiába szóltak arról az első hírek, hogy a Mi4-ben lesz normális MHL. Tehát mit tennétek:
    - tojni az autós navigációba, maradna a Mi3
    - venni egy olcsó, MHL-képes telefont (pl. acer cloudmobile, galaxy s2) a kocsiba, a waze/szülinapp elmegy bármin
    - lecserélni a Mi3-at egy másik telefonra, mégpedig erre: .....................

    :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák