Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xhege

    veterán

    válasz mclane_ #633 üzenetére

    Örömmel olvasom az írásod. Nekem jelenleg egy 6577-es dual core ulefon v1277 van, már kb másfél éve. Teljesen elégedett vagyok vele, minden ok. Most viszont asszony telója megadta magát, és megkapja az enyémet, én meg magamnak veszek újat ;)
    A teló dizájnja nagyon tetszik, a gorilla glass is hasznos lehet szerintem. A specifikációja nekem elég, nem vagyok egy nagy bűvész. Nem berhelem a telefonokat csak használom őket. Az aksi engem is elgondolkoztatott, de bízom benne, hogy bírja azért a strapát átlagosan ez is.
    Itt olvastam utalást a fake telefonokra vonatkozóan (nem volt időm még átnyálazni az egész fórumot), az azért kicsit beparáztatott. Remélem a minideal nem árul hamisítványt. Én jan 30-án rendeltem adtam le a rendelést a Huawei-re, 31-én in progress/processing vagy nem tudom milyen státuszban volt, így az éppen online ügyintézőt megkérdeztem, hogy mi újság. Azt mondta, hogy 1-2 héten belül nem is lesz raktáron várjak, vagy cseréljem ki valami másra. Így cseréltem a Hongmira. Még aznap délután lett csomagszámom hozzá. Remélem már úton van és nem kell hónapokat várni rá.

Új hozzászólás Aktív témák