Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz Luckye #688 üzenetére

    Szia.
    1.Igen elképzelhető, hogy a túl sok adat miatt viselkedik így az olvasó. (Nekem fent van rajta az alap 150 könyv ami alapból rajta van a készüléken, és még én másolgattam rá kb 60-70 könyvet, mert szerintem azért egyszerre több könyvre nincs szüksége az embernek :)) Mindezek a saját beépített memóriában vannak nálam, hisz az is 4gb, ami nekem elég. Memóriakártyával még nem használtam. De szinte biztos, hogy ha az 8gb-s kártya jól meg is van pakolva meglehet, hogy leterheli a gépet.
    2.Én ilyet még nem nagyon tapasztaltam. Talán egyszer-kétszer látható volt az előző oldal is halványan a kijelzőn, de ez engem nem zavart, és nem nagyon csinálta, mert mostanában nem tapasztalok ilyet. Lehet könyv formátumtól is függ, de tényleg nem tudom, mert manapság nem vettem észre ilyet.
    3. Ebből a márkából két féle ebook létezik. Wayteq xBook-60w felbontása: 800x600 (ez a régebbi) és az xBook-60w Hd felbontása:1024x768 (ez pedig a mostani újabb kiadás)
    Hogy hogyan tudod leellenőrizni sajnos nem tudom, talán a beállításoknál valahol van erre vonatkozó információ. Nekem még a sima w-s verzió van, tehát az biztos, hogy 800x600-as.

Új hozzászólás Aktív témák