Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    retardo a villa dzsigoló! Képes elbeszélés fojt. köv.

    Dani gyereknek vannak értelmes gondolatai és baromira árad belőle a jóindulat (Virág beszélgetés) akkor miért játssza a sülboltod hülye gyereket néha/mindig? Mikor rajta feküdt Virág már vártam mikor rántja fel a bal lábát mint tegnap! :D

    Jópofa volt mikor begina a riportban arról beszélt: szarkavarás, pletyka, kibeszélni a másikat és mindezt ÉNB-nek címezte! :W Hoppá de jó lenne ha bejátszanák a gyermekzsúros beszélgetéseit. Ja és igen még agresszív is és ezt a szolid halszavuk, megértő és jószívű begina mondja ki azzal a szájával. :W Hogy nem szakad rá a díszlet mennyezet! :Y Ezért!

    A műsor vége mekkora a volt! Puskás áll a LED fal előtt nézzük a napi szavazás eredményét: fekete képernyő még mindig még mindig és még mindig na hátha hát egyelőre nem nézzük! Nagyon nagy. Egyet azért nem értek ez amúgy egy előre felvett adás és direkt benne hagyták? Mondjuk nem baj nagyon jót röhögtem rajta! :DD :C

    A holnapi adás is jó lesz megint megfigyelhetjük mennyire szerethető, aranyos, kedves kis tündérke ez a begina ááááá szurkot rá és a vár fokára! :W

    A BVV-ben Fru száján megint folyik ki a mocsok arandán és beginán már meg sem lepődünk de hogy ez mindent képes a fonákjára fordítani az hihetetlen! Vivi apukájának a halálán csámcsogni ez mindennek az alja! :W :(

    ÉNB minek próbálja drámára tanítani Vivit mikor ő egy komika. Fából vaskarikát? :Y

    És végre beért a vibri. :C Ilyen nehéz volt beszerezni azt hittem valami spéci körbeforgós golyós akármi lesz. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák