Hirdetés

2019. március 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Somatom

Somatom
(PH! kedvence)

Ez most komoly? Ha kiver tőle a víz, akkor nincs rajta mit tárgyalni, egyszerűen át kell kapcsolni másik csatornára. Épelméjű ember nem eszik ilyen szellemi moslékot.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#2) Motion_Blur

Motion_Blur
(PH! félisten)

Hibátlan első hsz, köszönjük :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3) Peti78

Peti78
(őstag)

Voltam, vagyok, leszek! :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#4) blackrulz válasza Motion_Blur (#2) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

Metál :D Pedig nem is volt utalás benne sátán imádatra, halott állatokra, tűzre, halálra, vagy a vékonybelekre...

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#5) Klaus Duran válasza blackrulz (#4) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

:R :C ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=m7CVOQUO1mw

(#6) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

"Nem a moslék, hanem az ember érdekel."

Ugyanúgy színészkedés a "valóság"show, mint bármelyik másik médiatermék a lényegretörő p0n.hub-tól a találdkihánylábavoltkossuth-nak kategóriás kimittudokon keresztül a politikai műsorokig. Valódi emberi jellemformálódást nem fogsz látni, max a színészi képességek alakulását.

Ja, nem mellesleg a moslék jelző helytálló, tényleges életfogytiglani alatt is találnék érdekesebb elfoglaltságot...

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#7) tuki2200 válasza Somatom (#1) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Rossz szemszögből közelíted meg, ez egy olyan műsor ami lehetőséget ad pár exhibicionista fiatalnak, hogy egy alap szerepet játszva kipróbálja magát és bekerüljön a médiába.. Az csak a bónusz, hogy egy lakás árát is megnyerhetik, de igazaból mindegyik azert megy, hogy utanna munkát kapjon az RTL-nél.

[ Szerkesztve ]

(#8) Somatom válasza tuki2200 (#7) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Ezt a maszlagot sugallja a csatorna. A valóság az, hogy a csatornát egyáltalán nem érdekli ezeknek az embereknek a sorsa. Csak a műsor és a nézettség. Ezért, jól meghatározott szempontok szerint olyan karaktereket válogatnak be, akiknek az összeeresztése garantálja a cirkuszt és ezáltal a nézettséget. A csatornának teljesen mellékes szempont az, hogy ki nyer a végén, vagy, hogy kivel, mi lesz utána. Csak a cirkusz számít. A kiválogatottak pedig nem szerepet játszanak, hanem önmagukat adják. Persze, volt olyan, aki végig átverte a brigádot. De, hány ilyen volt? A csatornának nem jó, ha vki szerepet játszik.

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#9) t72killer válasza Somatom (#8) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Az mondjuk érdekelne, hogy a szereplők hány %-ának jelentett egy hosszabb-rövidebb TV-s feltűnés karrierbeni előrelépést? Az mondjuk tuti, hogy a rosszlanyok.hu kategóriás "karrierben" ez komoly marketingérték, ami aztán a végén vagy jól sül el, vagy nem...

(#10) tuki2200 válasza Somatom (#8) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Ez nem sugallás, ez tény. Az előző szériakban lévo játékosok közül sokan dolgoztak ezen a szérián es az éjjel-nappal budapestben is (többnyire a háttérben), nyilván nem a legszínvonalasabb műsorok, de valahol el kell kezdeni. Az RTL amugy is sulyos musorvezeto hianyba van, nincs uj generácio Balázs utan, ha az egyik beválik, már megérte nekik..

[ Szerkesztve ]

(#11) GSPLR

GSPLR
(senior tag)

Korai, mert szerintem kb 2 év mire a VV10 indul.

Huawei

(#12) Somatom válasza t72killer (#9) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

A médiában dolgozni nagy kihívás. Tehetség, inelligencia, műveltség, tudás, tapasztalat kell hozzá. Ezen felül is tanulni kell a lehetséges szituációk kezelését. Voltam ilyen tanolyamon. Nem volt könnyű, pedig az csak egy gyorstalpaló volt. Ha olyan embereket válogatnának be, akik egyébként megfelelnének a médiában szereplés kihívásainak, akkor le tudnák kezelni az együttélésből adódó konfliktushelyzeteket. Abból viszont nem lenne nézettség. A csatorna érdeke teljesen ellentétes ezzel.

(#13) hobizoli válasza Somatom (#8) üzenetére

hobizoli
(PH! nagyúr)

ez max a TV2-re volt igaz mindig
ott ahogy vege a musornak elengedik a kezuket

az RTL-nel ez azert maskepp volt
ha a hatterben is, de ott vannak a musorkeszitesnel vagy musorvezetokent is a korabbi jatekosok, vagy bulvarhirekben szerepelnek vmivel, vagy egy masik RTL-s musorban szereplok

annak idejen tesom is volt a vilagbajnoki Dominoday-s csapatban, 3-4 evig volt szerzodese utana a csatornaval, addig fel-fel bukkantak itt-ott RTL-s musorokban, mentek riportokra
na meg akkoriban meg nem volt szelessavu korlatlan net sem, nem tudtal csillio infonak igy utana nezni, mint ma

[ Szerkesztve ]

powered by MegaSquirt2 v3.0 standalone EFI system, www.diyautotune.com

(#14) Somatom válasza tuki2200 (#10) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Az Éjjel-Nappal Budapest egyes jeleneteit nálunk forgatták, úgyhogy párszor találkoztam a brigáddal "háttal a kamerának". A színészekkel szembeni követelmények ugyanazok, mint a média más területén, a kamera lencséje előtt dolgozókkal szemben támasztottak. Ifjú titán koromban hét évig dolgoztam színházban (a műszakban). Láttam pár színészt mozogni, beszélni, viselkedni színpadon kívül is. Na, ennek az Éjjel-Nappal Bp brigádnak köze nincs hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#15) hobizoli válasza tuki2200 (#10) üzenetére

hobizoli
(PH! nagyúr)

ennel joval egyszerubb lenne atszipkazni vkit a TV2-tol
dupla haszon
neki van egy bejaratott musorvezetoje, a fokonkurens TV2-nek meg eggyel kevesebbje lett

(#16) hobizoli

hobizoli
(PH! nagyúr)

ebbol a VV9-bol talan a Vivien az, akinek lehetett volna vmi eselye a csatornanal, ha nem kuratja le magat azzal a ket gyoggyal is bent, amivel tele van a net azota

ha ugyanugy kihuzza megrepazas nelkul, ahogy az Aniko is, akkor siman tolnak a szekeret tovabb is

jol is nez ki, meg annyira nem is tunt hulyenek amugy, mint a Zsu vagy a Reni vagy Era voltak...

(#17) t72killer válasza Somatom (#12) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Ennyi, egyszerűen nem egy kategória a kettő (műsorvezető és valóságshow "hős"). Gondolhatunk itt még a "tétet tovább emelő" Viasat pucér valóságshowjára, ott kétlem, hogy a jövő viasatos kádereit keresték volna, nagyonmax titkárnői szerepbe...

(#18) tuki2200 válasza hobizoli (#15) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Állami fizetésekkel versenyezni? :) Még, ha el is tudnák hozni azt a 2 tehetséges embert a TV2-től, ha ezen megsértődnének, kihisztiznének egy új reklám adót vagy kvótát az RTL-nek a Főninél :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Vakegérke válasza GSPLR (#11) üzenetére

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sebaj, a NyalóVilág 9 topikja is két évvel hamarabb indult, mint a játék. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) rushty válasza GSPLR (#11) üzenetére

rushty
(fanatikus tag)

A radikális párt beszanthatna addig a csatit.

(#21) hobizoli válasza rushty (#20) üzenetére

hobizoli
(PH! nagyúr)

nem kotelezo nezni
nyomsz egyet a taviranyiton, osztjonapot

(#22) rushty válasza hobizoli (#21) üzenetére

rushty
(fanatikus tag)

Nem, mert a társaságban hozzá kell tudni szopni.

(#23) Geri Bátyó válasza rushty (#22) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)
LOGOUT blog

Társaságban pont nem igazán jó szopni! Főleg hímneműként! ;] :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24) Geri Bátyó

Geri Bátyó
(senior tag)
LOGOUT blog

Amúgy ez volt az utolsó téma a VV9 topicban (nyugdíjasok/családok): [link]
Az elmélkedés jöhet ide mostantól.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) Medocsabi válasza t72killer (#9) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Ez mondjuk engem is érdekelne. Az első pár szériánál még talán preztízs lehetett "tévében szerepelni", de ma már...Szerintem sokkal nagyobb negatívum a műsor után. Én legalábbis nem tudom komolyan venni ezeket az embereket.

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#26) Medocsabi válasza hobizoli (#21) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Jogos, semmi nem kötelező. Viszont ha a háztartásban van valaki, aki nézi, akkor az ugye hallható :) Személy szerint én ha csak meghallom, vágnám ki a tévét az ablakon, de komolyan. Ahogy a műsorvezető felkonferálja félig sikoltva, hogy melyik menőcsávó/rúdtáncos/nagyonmeleg bentlakó mittoménmilyen aznapi degeneráltságát fogják 2 órán keresztül mutatni, hát akkor én simán berohannék a stúdióba a testemre szíjazott dinamittal :D
Nem tehetek róla, egyszerűen felb@sz. Talán mert gyűlölöm az emberi butaságot. Gyűlölöm ha ostoba valaki, és még büszke is rá.

[ Szerkesztve ]

(#27) tordaitibi

tordaitibi
(őstag)

Szerintem megrendezett minden, mint a Mónika showba (nem tudom mennyire kell szegénynek lenni hogy pár1000, max. pár10000 forintért ott égessék magukat az emberek), mint a Gyözike, mint minden a médiában. Utasításra tapsolás, fújozás, hát ez számomra nagyon kevés tartalomértékkel bír. A valósághoz semmi köze, amúgy érdekes módon a nézők nagy része leragad ezeknél a músoroknál a képernyő elé, ezt nem az én tisztem boncolgatni hogy mi ezekben a vonző.
A média rohamléptekkel halad a Running Man irányába, a nézettség mindenek felett és szerintem 10-20 év és élőbe közvetítenek kivégzést, full szadista történéseket. A film jóval megelőzte szerintem a korát, ha jól emlékszem 1987-es..?
É nagyon elborzadok olyan jelenetektől amikor valakit fejbelőnek és a golyó becsapódásakor másodpercekig elhúzott lassítással mutatja ahogy átmegy a fején és az egész agya a mögötte lévő, természetesen hófehér falra fröcsög. Ebből köszönöm nem kérek.
Biztosan ki fogtok nevetni, amikor unatkozok 24 órás szolgálatok alatt, meséket nézek már évek óta. Max. vígjáték.
Nekem elég volt a vv szerű mások hogy élnek, a Győzike féle és a tömény erőszakos műsorokból. TV-t évek óta nem nézek, van még mindig hogy megfogna egy jó film de a 2. reklám után fel szoktam adni, oda a varázs, megtörik a cselekmény. Csömöröm van az úgynevezett médiából, a kereskedelmi adókkal egyetemben.

Most épp a Vadászat a Vörös októberre c. filmet keresem, abba még színészek játszottak és minden vér nélkül egy fantasztikusan izgalmas és elgondolkodtató cselekményt sikerült összehozni.

(#28) Somatom válasza Medocsabi (#26) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Maximálisan megértelek.
Idegállapotba vagyok Móni, száz szónak is száz a vége, mert a Bikicsunáj nem öröm bódottá!
Hát mi folyik itt, Gyöngyösön? Sok itt a köcsög, kevés a biztonság.

"Hányszor támadt tennfiad
Szép hazám kebledre,
´S lettél magzatod miatt,
Magzatod hamvedre?
"
:W

[ Szerkesztve ]

(#29) Geri Bátyó válasza Somatom (#28) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)
LOGOUT blog

Kétségtelen, hogy amúgy mi is azt taglaljuk, hogy néhány kivételtől eltekintve a jelenlegi magzatokat elhamvasztanánk! :K

(#30) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#29) üzenetére

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sok a Tajgetosz-pozitív. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)
LOGOUT blog

Hát igen! Ez a korában ritka vércsoport valami genetika torzulás folytán manapság egyre gyakoribb! :DDD
A másik hasonló az URH-primitív! :K

(#32) DraXoN

DraXoN
(őstag)

van már 10? ... én még az elsőnél leragadtam ...

bár nekem tök8 úgy se nézek tv-t :D

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#33) Vakegérke válasza DraXoN (#32) üzenetére

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

"én még az elsőnél leragadtam ..."

Ez csak egy nullával lesz több. :)

(#34) Medocsabi válasza Vakegérke (#33) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Így-így, és ugye nulla szor nulla, az nulla :D ;] Lehet akárhány része, a matematika nem hazudik!

(#35) hobizoli válasza Medocsabi (#26) üzenetére

hobizoli
(PH! nagyúr)

ilyenkor kell kersni vmi mas elfoglaltsagot

lehet a masikat meg a focinezesed nem erdekli pl