Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz Szada85 #201 üzenetére

    Nem ennyien jelentkeztek összesen :D csak a „szebbeket” hagyták a végére hátha addigra kiutáljuk az elsőket! :C

    Nem nézem, ill. nem néztem sokáig (attika miatt/után) és nem is tudom fogom e ezt de kb. fél éve véletlenül rátaláltam a 6-os szériára és persze nem volt olyan poénos mint a Majkás ill az Alekoszos évad de olyan részek – napok voltak benne hogy filmen nem lehetett volna jobban megrendezni.

    Elsőre nem szimpi meg hogy a baz.meg a fas.om és a gec.be nem csak kötőszó hanem szinte csak ez hangzik el. Nagyon várom már a kur.a anyád a köcs.g és a b.szd szájba kifejezéseket és ezek kombinációit. Ezekből kb. ezt nézem ki. :(((

    A szerkesztők viszont jól elcseszték a kis szőke csajszi elég jól rappel és táncol és ebből alig adnak le valamit (pedig sokkal szórakoztatóbb lenne a káromkodások helyett) igaz sajnos a káromkodásba is az elsők között van ami egy lánynál elég gáz … szerintem! :U

    A holnapi, ill. a mai beköltözök viszont elég komolyak lesznek! Aki nem ismerné az É.N.Bp-bol a Dávid nevű szereplő költözik be!? Filipánics Bálint! :Y

  • UFO1

    senior tag

    válasz zolikaDB #225 üzenetére

    Hát aki nem tud vigyázni magára így járt erre a matuzsálemi húszon akárhány éves korára, aztán rá akar repülni az É.N.Bp. srácra a puffasztott rizs! Mondjuk talán ilyen külső mellett rámászna a fekete (barna) szakáll!? Viszont nem értem az első kép 5 hónapos ez meg 9 mit csinálhatott be akart nevezni egy Norbi fogyasszále kurzusra vagy volt olyan hogy hogyan hízunk el a leggyorsabban show (lemaradtam volna róla ). Esetleg benne maradtak a hatos ikrek. Nem értem?

    #235 zolika
    "Virag az uj kedvencem, beallitotta a gyujtast a janyokon :))"

    Ez nagyon tetszett majdnem leestem a székről annyira röhögtem!

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #253 üzenetére

    Nekem speciel pont, hogy a visszájára fordult a vállalkozó gyerek. Bejött nagy mellénnyel aztán nagyon visszavett. Persze az a típus aki sokat beszél és keveset (semmit) mond de az szimpi hogy próbálja helyrebillenteni azt aki rossz irányba indulna, ill. mellé áll akinek segíteni kell. Szerintem nem volt semmi Virággal sem. Aki meg megsértődik egy hulla részeg 18 éves kislány delíriumos félrebeszélésén annak egészségére. Másnap arra se emlékezett melyik rendezvényen volt. :D

    Ez az állandó káromkodás csak engem zavar mert látom itt is többeket. :W Ilyen volt az utóbbi 3 évad is? Mivel én a 6-ost láttam utoljára és azt is 6 év késéssel de nem emlékszem arra hogy mindenki ennyire trágárul beszélt volna. Talán csak a „predire” emlékszek aki így beszélt volna az attika -féle szériában. Vagy régebben kisípolták ezért nem volt ennyire szembetűnő? Igaz ha most is ezt tennék egy folyamatos síp lenne az egész műsor!

    Nem tudom ki hogy van vele de mit keres a belevalóban a győzi? :W :Y Se nem vicces se nem ötletes és végkép nem szórakoztató. Hogy van ez ott és miért? Nem találtak értelmesebb műsorvezetőt vagy csak azért ő vezeti mert nyalja a Kolosi seggét (nem átvitt értelemben)? ;) :K

    Különben a Puskáson is azt érezni, hogy maga sem tudja miért van itt annyira nem érdekli az egész de aztán otthon ránéz a határidő naplójára: fellépés törölve, törölve, áthelyezve 2022-re törölve, törölve, törölve, el(hó)napolva, törölve, törölve, stb. stb. És akkor rájön jó ez nekem meg tudom csinálni hiába utálom de legalább tudom miből fizetni a rezsit a kocsit a lakást az ezt meg amazt …

    Mondjuk van jó is hogy lulu már nincs itt az Anikó azért egy jelentős szint lépés volt aranyos, jópofa veszi a lapot.

    Van pár kérdésem: Mi a VV10 tiktok címe, ill. van ilyen online nézési lehetőség?

    Egy gyöngyszemet nem tudtam nem felvenni. VV10 Vivi nem tudok sza.ni. Aki szeretné látni letölti sajnos nincs YouTub-om és csak ide tudtam reg. nélkül gyorsan feltenni.

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz RoBos #262 üzenetére

    Nem semmi miket tudsz!!
    Különben meg mindig kiderül ... minden! :D

    278 antikomcsi

    És ha ez vagy ez a képe lenne az ágyad felett? Gyanítom inkább rácsapnád a napi fáradságot, igaz kinek mi …

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz UFO1 #287 üzenetére

    Ui:

    Különben már várom, hogy egyik este végigsöpör a hancúr szellem a fiukon Virág személyében és felkelve: baz engem lesz.ptak – te engem is … :D

    #288 rushty

    Félreértesz nem tetszik és nem is hájpolom csak azért fél/egy éve a fotók alapján nem nagyon ismernéd meg az utcán a mostani hányinger kinézete után. Kifejezetten csinos és vékony nő volt! Mondjuk ha ugyanekkora pofá.. szája lenne mint itt az biztos elvenné a varázs jelentős részét! ;]

  • UFO1

    senior tag

    VV10 hír morzsák (baromi sok)!

    Szerintem megvan az egyik "játékos" valódi ill. itt használatos neve: Aranda! :D :DD

  • UFO1

    senior tag

    válasz ¤Envy¤ #303 üzenetére

    Jó ez ahogy van (mély torok) Virágocska hátha rárepül valakire. Állítólag 2 hétnél tovább nem nagyon bírja szex nélkül!
    Azért tetszett mikor azt ecsetelte a lerészegedett este után hogy aszongya "én ilyen vagyok'! Nem hát ... :C

    ÉNB meg nagyon vérszegény mintha itt se lenne mint a Gaben. Lehet várja a szöveg könyvet de csak nem küldik be neki! ;]

  • UFO1

    senior tag

    válasz F34R #305 üzenetére

    Ja nagyon nincs senki aki úgy kiemelkedne vagy vicces lenne. Ez a diego is akkora arcnak érzi magát és kb. annyira olasz mint a Krisztofer kubai a 8 kerből! :D

  • UFO1

    senior tag

    válasz rushty #331 üzenetére

    A lényeg utána volt 9. rész 5 perc után innen letölthető az volt a lényeg, hogy Renato megkérdezte, hogy kint más lenne a helyzet erre Fru lehet. Bocs nincs youtube.

    Más:
    ÉNB elég vicces indokot mondott Arandának hogy miért tette rá a jelet. Elég lett volna pl. azt mondania, hogy nem volt senki akivel gondom lett volna akivel nem tudok együtt élni és te rád úgysem teszi senki. Ennyi!

    Pár link ahol olyan videók is lehetnek ami adásba nem kerül!

    ValóVilag 10 facebook

    ValóVilag 10 instagram

    ValóVilag 10 TikTok

    ValóVilag 10 Wiki

    És a saját insta oldalak! Rotyi még nincs rajta.



    Innen különben ki szavaz az RTL 24-en?

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz antikomcsi #342 üzenetére

    Az nem jó „taktika” mert egyből szerez magának vagy 5 ellenséget az Aranda klánt (a 3 randa lány + dijégo + Merci).

    A szerkesztők remélem egyszer csak rájönnek, hogy baromi sok feladatot kell adni nekik mert ez a csapat nem produkálja magát semmilyen irányba. Nagyon nem vicces semelyik nincsenek nagy sztorik. Talán egyedül ami kialakulhat az 2 szerelmi (kapcsolati) szál a kisfiú Danika (aki nagynak hiszi magát és megállás nélkül dobálja egymás után a szavakat – azt a 100-at amit ismer – és az sem baj ha nincs sok értelme a mondanivalójának) és Mt (mély torok) Virág között ami inkább csak szex lesz érzelmek nélkül. A másik Fru, Renátó, Moh szerelmi háromszög ahol Ranátónak nagyon bejön Fru neki viszont Moh a zsánere.

    Az is nagyon jó lenne/tenne a játéknak ha megint beküldenének a nézőktől érkezett üzeneteket, hogy kicsit megkavarják az álló vizet.

  • UFO1

    senior tag

    Ennek a Frunak mekkora csöcs.. mel... cickói vannak azta ku... mindenit neki! :Y :C

    Holnap/ma ÉNB beindult lehet most ébredt fel most vette észre hogy egy valóságshowban van?! ;]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #353 üzenetére

    Csak a magyar átlagot akarták szemléltetni minden második ember elhízott/túlsúlyos! :K

  • UFO1

    senior tag

    A rosszindulat süt az aranda klánról ahonnan úgy látszik Viki kihullt ő még nem tudja nagy szerencséjére. Ez a g(i)enya és a dijégo kik ezek?? hihetetlen borzalmasak hányok az ilyen emberektől. A semmiből kreálnak egy számukra tetsző valóságot mint pl: mesélem Petinek hogy kint voltam a reptéren és láttam, hogy egy repülő leszáll ezt Peti úgy adja tovább hogy hallatod a reptéren egy repülőnek leszállás közben nem nyílt ki az orrfutója és úgy csúszott végig. Az ezt következőnél már ki is gyulladt és a végén már a levegőben fel is robbant a repülő.

    Ez a tipikus tömegpszihozis valahová tartozni kell és licitáljuk túl a másikat (helyeseljünk) mert így jobban elfogad befogad minket a csoport. Hasonló történt hátha valaki ismeri a Stanfordi börtönkísérletben is!

    Szép volt Fruuuuu: mosse sír nem hát csak mi látjuk, hogy igenis sírt Viki és valami nagyon nem volt rendben azzal a lánnyal már az elejétől kezdve nem véletlen hogy ennyire zárkózott volt.

    Nekem a másik brigád sokkal szimpatikusabb a Virág nem keveri a szart nem beszéli ki a másikat. A Dani gyerek a maga együgyű módján mégis csak odaáll a mellé akit bántanak és az sem érdekel sokszor hogy mozog a szája de semmit sem mond mert alapjában véve egy jó ember csak nagyon titkolja. A másik a Renátó aki hatalmasat nőtt a szememben leoltotta a sok szarkeverőt és igaza volt.
    Az Anikó is hihetetlenül jól állt hozza nem belerúgunk a másikba hanem próbálunk segíteni ha mással nem két jó szóval.

    A Moh(a bá) meg hova tűnt benne van még a műsorban?

    Amit végképp nem értek mit taktikáznak vagy inkább csak szeretnének már a 3. naptól? Ez egyedül csak attikának jött be (megjegyzem „utáltam ahogy játszott”). A többi szériában (amit láttam) azok nyertek akik szívvel(ből) játszottak vagy nagyon szórakoztatóak voltak. Pl. Alekosz aki síkhülye (és ő nem tud erről) de nagyon sokat lehetett rajta röhögni.

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Dijégo hol volt vicces? Lehet egy másik csatornán adják? :F

    Gratula Danikám ez a névnapi köszöntő pazar volt. :W Soha szebben ne köszöntsenek. Mindegy ahogy mondani szokás a szándék a fontos. A csapatásért meg egészségedre! :R

    Különben meg azt sem értem mi ez hogy a villában semmi kapcsolat semmi szorosabb ez annyira megerősíti mind a két felet (a filmek jelentős hányada is erről szól) persze nő és férfi között mert a Rotyi -féle közeledésre nagyon nem lennék kíváncsi! És ha már szerelem vagy közeledés a nagy kedvencem a 6. szériából (43:45-töl, de az igaz mestermunka operatőri részről 44:47-től hihetetlen)! De jó lenne valami hasonlót látni itt is! :U

    Ja igen Arandának nagyon fel kéne kötni a felkötni valót (igaz ez a hajó már rég elúszott) mert ÉNB nem szarral gurigázik mivel volt/jelenlegi barátnője (nem találtam friss hírt róluk) alaphangon a bombanő kategóriába sorolandó és a mellet még hihetetlenül cuki is.

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Ranato leszerepelt – csúfosan – érdekes módon ezerszer piszkosabb módon szidott egy nőt (kislányt) mint ahogy ő tette és mégsem háborodott fel a fél brigád! Hogy is van ez? :U

    Dijégo milyen penge indul a cicaharc pofán verés miegymás jó lesz a holnapi adás bár jobb lenne ha nem ebbe az irányba indulna a széria. Talán ideje lenne beküldeni egy levelet, hogy aszonnya aki káromkodik fenyegetőzik az 1 napig nem kap cigit és a nyugiban kell eltöltenie az egész napot kenyéren és vízen. Aki látta az utolsó 3 szériát ott is ez a stílus volt az általános? Mert én mint említettem a 6-os szériát is csak fél éve láttam de fényévekkel más, jobb, nézhetőbb, érdekesebb stb. volt!

    Egyet el kell ismerni a dijego -féle RAP csapat sokkal ütősebb lett az ÉNB -féle szánalmasan bénára sikeredett bár előbbiben több ebben jártas „versenyző” is van. Mindenesetre dijégo utca ajtó nyílj ki kívül tágabb! ;) :B

    Azért az furcsa alig 2 hete vannak bent de a fél csapat megölné a másik felét volt már farok verés ujjazás mi lesz még itt!? :Y

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #414 üzenetére

    Milyen műsort csinált? Lemaradtam valamiről? Az Aranda klán csak a fesztivált csinálja áskálódnak egymás ellen mint a rossz gyerekek. Ezek nem tudják hogy 0-24-ben kamerák veszik őket? Jól példázza milyen emberek ahogy kiment a Vivi a szobából ahol azt mesélte hogy erőszakolták meg (és teljesen mindegy igaz e) egyből te ez hazudik! Mi van???!! Egy földön fekvő emberbe még belerúgunk hogy van ez. :W

    A renato meg csúfosan leszerepelt ha valaki ennyire nem bírja az alkoholt vagy ennyire kihozza a valódi (cigány bocs hogy ezt írom) énjét az ne igyon. És a legnagyobb gáz hogy józanul nem hogy bocsánatot kért volna hanem azt monda én ilyen vagyok. :Y Szerintem most dobta el az első 4-be kerülés lehetőségét mert nálam ez így néz(ett) ki: renato, Bálint, Moh(a bá), Gaben.

    Ja és Gaben ki rakná rá egy kiválasztásnál ki hívná ki? Senkivel nem veszett össze (még). Nekem olyan Alekosz (csak nem sík hülye sőt) és Szabolcs (VV1) keveréke aki szépen surranó pályán meg is nyerte a játékot. (Majka és Oki előtt akik vitték a músort de még a Lorenzo -féle szerelmi szál is kevés volt) Különben meg kivel beszélgetne a sok abnormális között. Talán csak ÉNB, és Moh(a bá) akivel el tudna normális dolgokról beszélgetni csak utóbbit nagyon lefoglalja BMW ja nem Mercike. Tényleg mi a túró az a csillogó bisz-basz a bal arcán a szeme alatt és minek? :U

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz antikomcsi #419 üzenetére

    Akkor bocsesz így mégis jónak ment csak rossz hosszra. :R

    Más: hol taglalják hogy ki miért menjen vissza? :U

    Ja igen épp most találtam ezt a cikket Virágról aki 6 éve elég vállalhatóan énekelt. Miért nem ebbe az irányba indult el a rosszlányok.hu helyett. Esetleg egy X faktor?! :F

    Különben ha már zene ők nem mehetnének be úgy mindannyian milyen műsor lenne itt?! A bent lévőktől könnyű szívvel megválnék - most! ;]

    Ezt meg mindenkinek hogy lefekvéskor vagy ébredéskor csak erre az arcra tudjon gondolni. Egészségetekre! :DD

  • UFO1

    senior tag

    Hát én direkt megkerestem az eredeti előadóval (Csifó Dorina, Barátok közt: Temesvári Noémi ) ezt az Aranyhaj betétdalt és akár a Virág is énekelhette volna igaz nem vagyok Gáspár Laci de hibátlanul énekelte el ezt a baromi nehéz dalt! És még a hangszínük is tök egyforma! Szerintem megvan a kedvenc a műsorban. :C

    Az már más kérdés hogy egy ilyen tehetséges lány hogy csúszik ennyire félre? Nagy kár érte.

    Remélem lesz pár éneklős feladat és a szerkesztők (talán olvassák ezt a fórumot :K ) le is adják majd nem csak a civakodás és a trágár beszéd megy műsorba és talán felfigyel valaki Virágra és segíti a helyes(ebb) útba terelgetni. ;) :B

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz UFO1 #422 üzenetére

    Útba = irányba.

    #423rushty

    Ez lesz a veszte pedig egy helyes nő akit bedaráltak a semmirekellők inkább az értelmesebb emberek köré kéne csoportosulnia. Ha be(dzs)gina kikerülne teljesen más lenne mert ö szítja a tüzet. :W

    Én még mindig nem térek magamhoz ÉNB TikTok challenge-én! :D :Y :W

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Vicc ez a be(dzs)gina hogy nem történt semmi a takaró alatt aztán 2 perccel később arandának újságolta hogy meg ujjazta a dijégó úgy hogy előtte 1 perccel azt kérte hogy zipzár a szádon. Szép vagy te csaje! :C

    #427csababarca

    Ott a Viki és Aurelio vitte a műsort (a 6.os széria kedvencem) mert mindenkinek jól beszólt és a farok forgatóval hatalmasat veszekedtek. Igaz volt jó pár aktív mellékszereplő is! Ami becsülendő volt benne hogy mellé állt Zsófikának aki majdnem meg is nyerte a játékot. Különben neki kellett volna!

    Azért itt is szépen öszeverődtünk! Végre!

    ÉNB mit kapott valami gyorsítót? Nagyon beindult! :Y
    A mai adással meg is nyerte a párbajt ÉNB! :R
    Intelligencia és suttyó (gijégó) párharca vicc az egész! :W

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Pörp #449 üzenetére

    Majd szól a (mostoha) faternak Joe (ÉNB) és jól le tájboxolja a csira dijégót! :D ;]

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Nézzétek ilyen egy férfias férfi dijégó módra! :D :DD

    Mondjuk ÉNB-től azért szép lett volna ha a másik tábortól is legalább egy pacsival köszön el!

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #458 üzenetére

    Én meg Fru-éra! :D Valószínű csapódik Renatóval a másik csapathoz.

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Pörp #462 üzenetére

    Teljesen felesleges ez a csapatokba verődés érezze jól magát mindenki szórakozzanak szórakoztassanak legyenek jó poénok történetek. A seggük alá van téve mindent ezek meg azt hiszik az éhezők viadalába jelentkeztek! Moh(a bá) jól mondta!

  • UFO1

    senior tag

    Egyértelmű volt!!! :C
    ÉNB

    dijégó utca ajtó kivűl tágasabb! Nem megmondtam! :C

    Aranda bezsina most ti jöttök! ;]

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Különben 99-1 kellett volna! ;]
    És úgy ment vissza ÉNB mint egy úr nem nagy arccal! Ezt így kellett! :R

  • UFO1

    senior tag

    Mercikének már nincs kint pasija az tuti! :DD

    Kezd beindulni a műsor mi lesz itt a vasárnapi műsorban aranda majd rájön nagyon eltaktikázta magát! :))

    Különben akkor se lett volna nagy baj aha kijön ÉNB kipöcköli Győzit a BVV-ből és legalább lesz egy intelligens műsorvezetőjük is! :D

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz csababarca #482 üzenetére

    Oda fog még csak 2 hete vannak bent a játék viszont (csak) 3 hónapos!

  • UFO1

    senior tag

    válasz kalanchoe #428 üzenetére

    Igen Rotyival nincs baj csak figyelj mindig a hátad mögé és lapulj a falnak ha mögötted van és a zuhanyzóban soha de soha ne hajolj le a szappanért ha ott van! Inkább hagyd ki az aznapi fürdést! :D

    #442 Vakegérke
    "Kéne valaki, aki Arandát és Gádzsinát megfekteti, hogy ne elmélkedjenek hülyeségeken." :Y
    Te vállalkoznál rá mert istenemre elintézem hogy bekerülj! :R

    #465 ¤Envy¤
    Nincs fent egyben az 5 a 6 igen innen lehet mazsolázni! :K

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Szemezgettem kicsit a VV10 insta oldalán a teljesség igénye nélkül hát szerintem mi is úgy látjuk ahogy a nézők java. Csak átmásoltam a reakciókat nem vettem ill. tettem hozzá. Próbáltam a trágár szavakat csillagozni remélem sikerült!? Egyesek ahogy kijönnek kapják majd a hideget meg a meleget!

    Fru:
    Undorito kigyofeju aberalt fereg. Te vagy az igazi, konzervativ no de maximum a lepra telepen draga

    Ftu elastad magad te is nem tudom miteszik rajtad a Renato kapa fogu a sminkbol nem all ki fejed remelem hamar kiesel te tudatlan aljas g*ci!!!?￰

    aranda
    Ketszinu vagy es raadasul meg ocsmany is te koca g*ci?

    Amanda te kobold feju alszent, jellemtelen sopredek

    Ha kijossz majd rajossz hogy utalnak az emberek es hanynak toled Te fereg!

    Békéscsabaiként írom, hogy undorító, kétszínű, rosszindulatú gonosz ember vagy. Szégyellem, hogy békéscsabai vagy.

    Amanda te kobold feju alszent, jellemtelen sopredek

    Fuh te, egyszer kiesel, a nezok szet fognak szedni kb. Hat amit mutatsz most a tv-be... Hanyingerkelto..

    Neki kell ki esni minél hamarabb kétszínű nagyon azt hiszi övé a világ

    Nagyon kétszínű nő vagy a helyedbe szégyellném az arcom hogy ilyeneket művelek! Remélem a következő párbajnak te leszel az egyik résztvevője és kint is maradsz aztán majd megnézzük a másik undorító személynek hogy fognak állni a dolgai a kis Gina barátosnédnak.? Szánalmasok vagytok mind a ketten

    Tavolitsanak mar el teged meg azt a fru pusztulatot

    Tudtam én hogy itt sem szereti senki , nem csak a vv csoportba ?ki lesz csóri ezektől a kommiktól késöbb.
    pedig mennyire elhiszi, hogy o mekkora eros szereploje a jateknak! egy velejeig rosszindulatu “ember”.

    Kímélj már meg attól hogy nem irritálsz ennyire?￰゚Gyere le jó Isten?Unalmas egyéniség vagy vágod??

    Azert voltal besz*rva hogy elveszited Ginat mert egy ketszinu dog vagy mindenkit kibeszelsz aztan felsz hogy egyedul maradsz. Egyedul is fogsz, mert Gina is rajon milyen vagy. Na meg ugy is kifogsz esni.

    Fujjjj de undorito gusztustalan, szamito, ketszinu ribanc vagy!! Megolne a szegyen, ha az en gyerekem lennel ! Takarodjatok mar haza az olcso ,alpari ,buta ,szajha ciganyasszony Gina baratnoddel és a fogas kerék Fruzsi baratnoddel!!!! Nyomorekok!

    Az egész egy borzalom ahogy a mai fiatalok beszélnek egymással, semmi tisztelet egymás iránt. Egyeseknek hippoval kellene ki mosni a szájukat.

    Nem hazudtoltod meg a fajtádat már meg ne haragudj. Gusztustalan ember vagy, két értelmes összetett mondatot obszcén szavak nélkül ( már ha tudod mit jelent a kifejezés) nem tudsz összerakni.

    A 220 b*aszna meg benneteket :D még az se akar ?

    Gázsina
    Egyel gina mert latom kivagy szakadva a jo isten alitsa meg a szívedet mekora egy undorito nő személy vagy mentél. Be a vilaba meg mutatni azta alma csecsedet te negér denevér de utállak szakagyál szit

    a vér nem válik vizzé....... A saját női nemedet megszégyenítő viselkedéssel menő vagy? NEM.. undorító ahogy nőkènt viselkedsz,beszélsz,rosszindalú gonosz ember vagy
    Megpinázták a szutykot?

    Mekkora alpári útszéli ez?
    mert egy alpári, rosszindulatú szutyok. ?

    Ha megujjaznak az semmi nem ? Jézus...azt sem értem hogy választhattak téged a műsorba?
    Nő létedre olyan mocskos szád van,meg alpári viselkedésed...!Mondjuk már első nap megmutattad milyen személyiséged van...!Bár én inkább nem mutogatnám....de a csöcseid sem?

    Vv gina :D mikor a szar lekvárnak hiszi magát :D Csak a Bálint!! ?

    és letagadja ? te mondod, hogy a kamera mindent lát te gerinctelen ostoba liba ?remélem a barátnője mindkettőtök belét kitapossa ? Digo egy ostoba pöcs

    Aranda klán:
    kutyak vagytok jol mondta a Renato ugy csamcsogtok!!?

    sajnálom Moh, hogy ebbe a galeriben vagy. A három kibeszélős, másokat lenéző, kavaró nagyképű ribi, az állandóan cukinak látszani akaró nyifinyafi Mercike társaságában. és a másik két srác is megmutatta már az igazi arcát, hogy milyen szánalmas és ocsmány valójában. Abban a bandában kiesésre vagy ítélve és magadat is ejáratod. Lépj ki onnan, míg nem késő!

    Dani:
    Valaki feiratozza már,amikor ez a tesa gyerek beszél!?

    Legnagyobb a pali🤣❤❤

    Öröm hallgatni.

    Te vagy a legjobb Dani

    óriási forma vagy! Így tovább !?￰ Amandának mond már meg ne kavarja a szart, a legnagyobb ?azt hiszi mennyire erős játékos azt közben egy senki!!

    Dani és Virág:
    Imádlak Titeket? Maradjatok ilyenek fiatalok, boldogok, bolondok és ami szíveteken az a szátokon jöjjön ki továbbra ?Daniban sokkal több van mint amit mutat?

    Virág:
    Drága Virág nagyon imadlak
    Virág nagyon gyönyörű vagy

    Hiaba 18 vagy te vagy a villaban a legnormalisabb lany!! Igaz nem vagy szegyelos csak de legalabb 100% oszinte vagy!!! Digo huzas haza fele utca ajto nyilj ki !!!

    Renató:
    Tudom ....nem szabad sértegetni az embereket (nem is szokásom, sőt el is ítélem az olyan embereket akik sértegetik egymást és ítélkeznek egymás felet ugyanis senkinek semmi joga ehhez, mivel nem tudhatjuk ki mit miért csinált-csinál az életébe vagy épp mit élt át az élete során. ) de te egy büdös mocskos szar rágó f*szopóó talicska vagy, aki ha velem így beszélne mint ahogy te Virággal tetted ...1 kg szarral etetnélek meg!!!!?

    Renátó zseniális vagy... Így kell magasból a mélybe hullani egy másodperc alatt

    Remelem kiesel minnel elobb

    Ekkora egy f*szt

    Renato bolond es gyenge jellem. Az a tipus, akinek ha megmondod szemtöl szembe, hogy nem kell neked, meg jobban koslat utanad. Rettentö ketszinü, hazug. Semmi joga nincs viraggal igy beszelni. Az, hogy az a lany kint mit csinal, az ö dolga, es valo igaz, nem jol kezdte a villalétet, de a lanyok közül egyertelmüen a legszimpatikusabb. Balint nagyon jo emberismerö, felismerte Renato igazi arcat.

    A bezártságot nem fogja bírni, már kezd kifordúlni magából.
    Amennyirr szimpi voltàl annyira undorító vagy.hogy lehet igy beszèlni egy nővel te sz.. kupac..nagy csalódás voltál ezzel a hùzàsodal egy jò per emberkenek.szegyen vagy

    Bohoc csavo, portara nem kellenel. Nincs onbecsulesed??? Ha egy no elutasit megmondja kerek perec h azert nem kellesz neki mert tul sulyos vagy, messze all tole az olyan stilusu pali mint TE, a lelkedbe tapos ezzel.. De te meg futsz es nem adod fel.. Az odaig mind jo es szep.. De konyorgom ne a vilag elott szegyenitsd mar magad.!. Legyel ferfi es allj a labadra!. Es ahogy Viraggal beszeltel ---> egy undorito, sunyi, erdeknyalo ember vagy. ?

    Csillaghullás van haver?

    aljadek ember vagy habi taktikazol Digo baratod szepen hullani fog a csataban!!!

    Undorító vagy Bálinttal is és amit Virággal leműveltél egyszerűen undorodok tőled.

    Nem azt ígérted a kiválasztás után a Bálintnak, hogy mellé állsz??? Egy igazi hazug ember vagy! Miattad áll a kiesés szélén, de bízom benne, hogy vissza jön! Hajrá Bálint! Te pedig Renátó számomra egy igazi csalódás vagy! Pfff....
    Egy kutya vagy remelem kiesel minel hamarabb te bohoc

    egy csicska vagy, remelem egy csajod se lesz tobbet amier igy beszelsz egy novel te nyomorek

    Es az ilyen meri magat ferfinak nevezni...amelyik “ferfi” igy provokal egy not utana meg ilyeneket mond neki hogy ribanc meg megutne az egy vilagi cringe ember..Undorito vagy.Remelem minel hamarabb kiesel.
    F*sszopo senkihazi cigo, amit le muvelt nem szegyeli magat a sz*rrago kocsog

    Renato egy f*szszopo kocsog!!!!! Hogy beszel ez szavazzuk ki a gyaszba!! Ciganyok szegyene!!!!

    Meg az elejen sanaltam Renátó amiert egy ilyen kiallhatatlan személyiségű not mint ez a Fru hajt....most már azt mondom össze illenek! Gusztustalan férfi létére mit enged meg magának egy nővel szemben! Nem kell ezt a alkoholra fogni ilyet férfi nem csinal akarmennyire is provokaljak! Megjegyzem Ő kezdte?Amennyit én látok szepen megirta a sorsát ezzel a tegnapi huzasaval repülni, fog hamarosan szerintem a nézőknek is az a velemenye mint nekem....legalább is remelem!!!!!
    Ember lejáratod magad egy világ előtt ha nem állítják le Renátót egy 18-éves lányt szét vert volna mint a rongyot. Az alkohol ide vagy oda ő akkor is meg teszi. A Bálintra dupla jelet rak. A továbbiakban azt ígéri neki mellette lesz ezután bármikor utánna még is a Digohoz áll.

    Vivi:
    Ugy szeretlek!❤️ Kitartast!

    Én hiszek neked. Tudom sajnos nagyon jól, hogy milyen érzés ez! Én is átmentem rajta. Veled vagyok!

    VV Vivi üzent a nőknek!
    Ti mit gondoltok arról, ahogy a villalakók reagáltak, Vivi történetére??
    Tudom, hogy ez egy szórakoztató mém oldal, de fontosnak érzem a témát.

    Mérhetetlenül kiakasztott az, ahogy a villalakók többsége reagált! Lehet, hogy voltak ellentmondások a történetben, de nem tudhatják igaz -e vagy sem. A stressz, a kibukás miatt is elfelejtődhetnek részletek. Ennél undorítóbbat el sem tudnék képzelni, ahogyan kibeszélik és nevetik ez miatt. Ez egy fontos téma szerintem és ösztönözni kellene az embereket, hogy merjenek róla beszélni, nem pedig még jobban elnyomni bennük az érzést, hogy erről ne beszéljenek, mert úgy sem hisz nekik senki.

    Mindenki maskepp dolgozza fel a vele ert traumat, de ameddig feldolgozza es kepes tovabblepni es elore nezni, pozitivnak maradni addig nem szamit hogy dolgozza fel. Egyik baratomat idezem “ Néha a traumákat könnyebb olyanokkal megosztani, akik senkik számunkra.” Ami azokat illeti, akik nem veszik ezt komolyan, nevetnek azoknak csak azt kivanom hogy vegyek eszre milyen szerencsesek hogy veluk vagy azzal akit szeretnek meg nem tortent ilyen.

    Furcsa hogy az embereknek az az első gondolatuk erről,hogy hazug ettől az ember,semki sem tudja mi volt pontosan de akkor se lehet egyből erre gondolni

    Gábor:
    Gábor ez nagyon nagy figura ?igen bírom mikor magyaráz valamit

    Merci és Fru:
    A kényes beszelni nem tudó idegesito ribanc és a kapafogú kígyó rosszindulatu csatlósa? takarodjatok haza mindketten legyszi!!!!!
    Fogszabályzó mindkettőre ráférne

    Méghogy ő a no, amennyire trágány szavakat hasznal, embernek se neveznem

    Barbie baba és Grincs egymásra találtak

    Hol hagytatok a debellat? Virag egy klasszis hozzatok kepest. Aszott ribik vagytok mar most. Hogy neztek ki majd 20 ev mulva?

    Annyira jok vagyok agyam dobom el toletek?Mindenki szep,tokeletes es ezek szerint okos es muvelt is amit itt ki is nyilvanitotok?Szanalom ami megy emberek!!!

    ÉNB:
    Legőszintébb, legokosabb karakter maradjon vagy is BÁLINT!!!

    BÁLINTNAK KELL MEGNYERNIE HAJRÁ BÁLINT .?

    Jol csinalta mert digo egy nagy kepu?

    És én remélem hogy Bálint !!! Digó egy napraforgó ??!!!

    Szerintem egy jó választás volt
    Biztos vagyok benne,hogy Bálint fog visszatérni,ha nem akkor az egész egy nagy csalás!
    Hajrá Bálint! Neked kell visszamenned, hogy ne egy degenerált legyen a musor

    Mindenki aki letöltötte az appot és Bálintra szavazott, az egy csodás embeeeeer ❤

    Hajrá Bálint!Neki legalább van esze! Nagyon szimpatikus és teljesen normális gondolkodása van. A Digo kétszínű!

    Dijégó:
    A ma esti záró szavaid az előzetesben úgy gondolom téged minősítenek, rád szavaztam de már váltottam szavazatot, fenyegető és bunkó vagy, tehát primitív, most vesztetted el a párbajt, Digó go home ?
    Otthon jobbat fogsz aludni!? huzzal haza fele te lenezo fereg.

    Holnap már találkozhattok vele személyesen Pécsen , mert ma este hazamegy?

    Olaszkám nem fenyegetünk senkit sem odabent nagyon elszaladt vele a ló nem mered bevallani hogy kint van csajod szégyen vagy és még te fenyegeted Bálintot ezzel csúnyán lejáratod magad.

    Tudom én persze, sok a barát, izgultok érte, de hát ti is tudjátok, hogy ez a kamu stilo ide kevés lesz.Szimpi volt az elején, de nagyon rátesz ami nem áll jól neki, hol van az a szentimentális ember, aki a rajzfilmen elsirta magát? Sehol, sőt hozta ezt az alpár stílusát... Hát többet néztem ki belőle, így ez kevés. Balintra ment a voks!!!

    hanyadek vagy most neztem vissza a zaro szavaid fenyegeted Balintot mert igaza van mert bele dugtad az ujjad a Ginaba de a f*szodat mar nem tudtad te utolso olasz g*ci!!!?

    Digo remélem pusztul haza?

    Jól mondják a többiek szint hozol a villába csak kár hogy kétszínűséget! Bálint háta mögött így beszélsz a szemébe meg már másképp!! Nagyon gyerekes vagy és kétszínű is! Hajrá Bálint ✌?

    Aki nőre kezet emel.. és ilyen undorító ,rosszindulatú tiszteletlen féreg annak nincs helye semmilyen műsorban. Nem kérdés, hogy ki fog esni!?

    Digo menjél már haza, te beszélsz az őszinteségről? Hazudsz a kamerák előtt amikor az mindent látott ? Menjél haza Ginával és Amandával együtt

    :DD :C :R ;]

    Ha látnák mit írnak róluk háááát .... többen kimásznának a kupolán este!

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Peti78 #487 üzenetére

    De én már írtam róla és nem igaz! Az elején azt lehetett érezni rajta hogy mit keresek én itt, minek ez nekem, utálom az egészet, de ez már sokban változott. Most már együtt él a műsorral ha bent paraszt valaki azt rendesen leoltja, élőben bekérdez neki keményen (ahogy mi nézők tennénk) ha valaki mellé oda kell állni azt kihangsúlyozza. Szerintem kifejezetten jó lett az Istenes és a Balázs szintjét persze még nem érte el de a Stholtól fényévekkel jobb mert szerencsétlen néha azt sem tudta melyik naprendszerben volt. :))
    A táncos/vicces/meglepő bejövetelt nem kéne erőltetnie mert az láthatón nem megy neki inkább kérje meg a Gáspár Lacit vagy az Istenest persze ha egy jó ötlete lenne és begyakorolná lehet menne neki elvégre színész. :U ;]

    Az Anikó viszont egy minőségi lépés volt előre a Lulu után aranyos vicces és ugyanúgy beszól ha kell de kedves módon nem olyan paraszt stílusban mint ahogy a Lulu tette. :W

    Egyedül a sztájliszt (direkt írtam így) egy borzalom biztos valami meleg gyerek elszállt aggyal (vagy túl sokat „szívott” :D valamit/valamiból) mert néha olyan elvetemült oda nem illő ruhákat ad szerencsétlen műsorvezetőkre, hogy az agyam megáll pl. az első műsorban az Anikón az a barnás aranyszínű „fürdő köntös” valami hányadél volt. Valószínű ő tervezi az Álarcos énekesben is a műsorvezetők ruháit mert ott is volt pár meglepően mulatságos pl. az Istenes Bencén. :Y

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #490 üzenetére

    A Győzi béna, hibbant, unalmas, humorérzék nulla (bár annál az orvosos poénnál jót nevettem) nem ért hozzá de egyben jó bekérdez ahogy kell! ;] Tegnap is szépen leoltotta a dijégót (még most is talány miért akartál rá szavazni???? :U ) rátolta a kérdéseket, hogy köpni nyelni nem tudott. Az szép volt és ezt így kell csinálni! :C

  • UFO1

    senior tag

    dijégó a kiesés után még mindig hazudik a pofánkba, hogy nem volt semmi beginával. Most is beszél össze vissza bent letagadta, hogy bármi is lett volna úgy hogy a vasorrú bánya 2 perccel a nyögdécselés után el is újságolta arandának hogy sikeresen meg lett ujjazva! Ez aztán az igazi férfi!

    Ájjáj pedig ezt ÉNB-nek tartották fent!

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz bohoc71 #496 üzenetére

    Nekem tettszett jót nevettem! :D

    Más:

    Azért vannak itt poénok de nem kerül adásba csak jó magyar szóval és írásmóddal a szosel médiára töltik csak fel. Pedig hihetetlenül profi az egész stáb olyan poénok vannak instán hogy magam alá vizelek de könyörgöm adásba is kerüljön már legalább egy 5 perces rész. Ja és lehetne hosszabb is a műsor vagy 20 perccel. 24 órából csak össze jönne! Jó ez a insta meg modern meg mindenki a telőt nyomkodja de legyen már tartalom adásban is könyörgöm!
    Tegyetek rá hangot!

    Akciófilm a hálóban :C
    És az hülye ÉNB adja a hangot besz*rok! :D
    Gaben a kommentár! :Y :DD

    Légfoci

    Eladó a villa ;]
    (Bezárták a játékosokat a nyugiba mert jöttek érdeklődök az ingatlan megvétele céljából!)

    Virág énekelni próbál! :U
    Csak nem értem aki ennyire gyönyörűen tud énekelni az miért nem ereszti ki a hangját. A Mercike kiereszti és van valami neki de inkább a RAP és a tánc megy neki jól. Virág simán az asztal alá énekelné olyan könnyedséggel mint ahogy más a WC húzza le. Minimum egy X faktor döntőt nézek ki belőle erre itt vesztegeti az idejét!!! :W :K :B

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Peti78 #502 üzenetére

    Azért Fru nem rohant be a két szarkeverővel hanem kint maradt mikor ÉNB visszament. Valószínű kezd rájönni, hogy rossz „barátokat” választott és szerintem hamar le is fog válni róluk mert a normálisabb csapatban lenne a helye tudja ö is (a mai adásból talán majd kiderül ). :F

    Beszippantotta a dijégó (aranda) klán mert nem tudja(ák) hogy mennyire utálják itt kint azt a brigádot. Bent azt hiszik aki hangosabb, harsányabb és kikiáltatja magát királynak akkor ő lesz a sztár. Csak ha ez nagyképűséggel, parasztsággal és agresszióval társul azt a normális emberek elutasítják. Látható, hogy a VV10 hivatalos face oldalán egy sor nincs a párbajról mert valószínű kapta tűzet dijégo ahogy az insta oldalakon is tapasztalható. ;]

    Nekem Merci a talány miért is akar(t) velük tartani igaz Moh(a bá) úgyis jóban van ÉNB-vel és húzza/visszarántja majd magával BMW-t a helyes útra. :U

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Renátó befogod a mikroportot? Aztán a vezérlőben húznak egy kicsit a potin és már hallatszik is minden! :C

  • UFO1

    senior tag

    Tudjátok miért sírt annyira begina, mert nem lesz többet ujjazás! :D :DD

    #510Vakegérke

    Volt/van szavazás na ezt megnézem! :U

    Na úgy látom lecsúsztam róla!

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Különben ezt tudta valaki most tok mindegy igaz e a történet de pont aznap mesélte el Vivi!

  • UFO1

    senior tag

    Puskás fiam gratula megint ment az oltás az aranda klán felé! :C

    Azért vicces 10 napja még megörült ÉNB-ért most meg az ősellenség lett a semmi miatt! :U

    Megy ki párbajozni és visszamegy? Nagyon el van tévedve kb. 90-10. mehet haza beginával együtt! ;]

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Na tudtam Fru fog egyből átállni + szervezkedni! ;]

    Renátó bünti mondom (írom) is: napi 1000 fekvőtámasz 400 felülés és 500 kör az udvaron. Öcsém a játék végére egy Adonisz leszel/lennél! :D

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz C4mp3r #516 üzenetére

    Frunak leesett és betáplálta a szoftvert Mercinek újra bútolás után neki is kezdett tisztulni a kép. ;]

    Aranda meg annyira sötét és sértett, hogy nem kellett ÉNB-nek aki még bottal se (mutattam a volt barátnőjét) piszkálná meg és akkor a stílusáról nem is beszéltünk. Pláne ha van benne 1-2 légkör! :W

    Be kéne küldeni egy defibrillátor mert Roty belehal ebbe az üzenet hangba! :DD

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz antikomcsi #522 üzenetére

    Hogy a fenébe ne nyerne azt a kettőt mindenki utálja olvass bele egy két insta oldalba még a saját oldalukon is szidják őket. Minden nő Vivire szavazna a története miatt!

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Ja igen észrevettétek, hogy egyre kevesebb a káromkodás a villában. Elfogtam egy levelet amit Kolosi küldetett be a játékosoknak: hogy asszonnyja: sajnos!

    Kérésre beteszem ide a letöltési linket!

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #528 üzenetére

    Elég trágár de csak poén lett volna akkor hagyom! :D

    Más:
    Nagyon kíváncsi leszek hogy rendeződnek át a csapatok a mai adásban? Valószínű hogy az aranda klán 2 főre mérséklődik és szépen egymás után ki is sétálnak az utca ajtón!

    A Fru azért nem hülye egyből levágta hogy taktikával pláne uszimpatikus csapatban nem sokra viszi!

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #531 üzenetére

    Az alapvető gond az volt hogy 2 ember szította a tüzet nem is kellett volna csapatokba rendeződni (sajnos ez van a kinti életben is) hanem egyszerűen a táblánàl arra teszem aki a legtávolabb áll tőlem!

  • UFO1

    senior tag

    Nem tudom ki hogy van vele de nekem egyre jobban tetszik a Dani és a Virág enyelgése. Persze a srác egy őstulok és valószínű a zavarát próbálja palástolna azzal hogy ilyen parasztul beszél a Virággal de mind e mellett szereti és védi is és megkísérli egy kicsit valódi nővé formálni. :B

    Különben ÉNB látja jól az egészet mikor mondja neki „de szereted azt a lányt” és valóban mindig olyan szépen beszél róla amikor csak mi tátjuk a riport szobában. De akkor miért nem beszél így vele amúgy? (talán mert akkora macsó gyereknek tartja magát hogy a kedvesség az már nem fér bele?) Szegényke Virág aki valószínű sose találkozott egy normális palival aki becézgeti, bókol neki stb. (igaz nagyon nem is lett volna itt az ideje hisz még egy kislány) belemegy ebbe a megalázó kapcsolatba mert hát be vannak zárva és valakihez tartozni sokkal jobb mint senkihez.

    Aranyköpések:
    Virág → Daninak szeretlek erre és is szeretem magam!
    Dani: nem is én fizettem ki a virágot te papagáj!
    Dani a névnapi virágról: annyira ingyen volt mint te.
    Dani Virágnak (éjjel) ne a sarkadon menj már úgy megy mint egy birodalmi lépegető!
    Kint az udvaron nem sokkal később Dani Virágnak hol állnék én szoba vele (alatta megy a romantikus zene a beszólás után cipzár hang mint mikor elvágják hát gratula szerkesztők ez mestermunka volt) erre Virág velem? Dani → most nézd meg azt a fejet azt a bamba üveges tekintetet! (Renátóval beszélget)
    2 percre rá kicsi összeveszés kerüljük el egymást erre Dani hogy ne nézzek abba gyönyörű kék szemedbe! Utána Dani menjél ki ad fel (a játékot)!
    Hatalmas párbeszéd volt! :C

    Lehetne egy következő kérdés tisztelt VV10 szerkesztők, hogy szereti e Dani a Virágot és viszont. És ezt szépen meg is mutatnám nekik a TV-n keresztül. Picit megkavarná mindkettőjükben a dolgokat, hogy mi hogy látjuk!

    Azt láttátok mikor a Merci elkezdte magát simogatni vagy mit. Az ágyban benyúlt a nadrágjába csak hamar elvették a képet 8,20-nál, aztán elkezdett mozizni a Virágék éjszakai extrád műsorán! :D

    Fru megint csillagos 5*-ös szarkavárasból! Egy lakatot beküldhetnének a szájára túl sokat beszél feleslegesen! ;]

    Kit érdekel dijégo mit üzenget be :W de komolyan kit érdekel húzzál haza Pécsre és ülj fel a trónodra az udvari árnyékszékre. Most komolyan ez nem a játékosok külső befolyásolása. Úgy utálják azt a két megmaradt aranda klán tagot mint a szart minek bennük hiú remény magjait elültetni. Párbaj 20-80% – párbaj 20-80% mind a kettőnél aztán szevasztok lehet hazahúzni!

    De joooúúúú volt! Inkább szánalmas mint egy kiütés után hogy az hát kérem nem is úgy volt! :U

    Szép volt jó volt ez itt a népszerűségi lista – egy repülőgép elhúzhatná a villa felett jó sokszor! :P

    Ja ezek az állatok rossz helyre töltötték fel az teljes adást nem az RTL Most-ra hanem az RTL.hu-ra! Köszi! :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák