Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weather

    csendes tag

    válasz Fredo78 #1077 üzenetére

    A Verne inkább nem. Én a Meizu M3s-el szemezek, de csak is azért mert a Stock nem árulja a 2/16-os Redmi3s-t. :(
    Sajnos a Meizuról nem találok épkézláb tesztet, csak videókat.
    Adok linket, elég jó, a két cuccot hasonlítják valódi élethelyzetekben egyszerre.
    Nos a Xia kamerája kicsit szebb és részletgazdagabb képet ad. A videoja is. Viszont a Meizu videoja stabilabb, mintha szoftveres képstabilizálás menne. Vagy a srác két keze másképp tart.. :)
    Többi amiben a Xia KICSIT jobb: gyorsabb működés, nagyobb akkumulátor, a kijelző képének szépsége, infraport. Mondom: KICSIT! Beidou műholdak(bár egyenlőre errefele még nincs lefedettségük). Aktív a fórumélete is, azért vagyok itt. :) Az egyik SIM Micro, csak a másik Nano.

    Viszont a Meizu egygombos működtetése leírva jobbnak tűnik, mint sötétben tapogatni a nem kivilágított menügombokat. Valamit a kéttónusú LED remélhetőleg jobb lesz sötétben fényképezéskor. Valamint van lassított felvétel. Állítólag a Flyme OS jobban optimalizált, mint a Miui. Többen azt mondják szebb is a tel, de ez szubjektív, nekem a Xiamiau tetszik jobban. Az ujjlenyomatolvasó elöl van, nem kell hátul tapogatózni vagy felemelni az asztalról. Állítólag van benne duplakoppos feloldás is, az előbbi miatt az is jó. Kamera középen van, bénábban néz ki, viszont kevésbé fogod véletlenül összetapizni.
    Akinél számít ott komoly tény a -15000Ft-os ár is. Az említett nagyon jó kis összehasonlítás: https://www.youtube.com/watch?v=ugJ-vKPYKL0

    [ Szerkesztve ]

  • cincinatus

    tag

    válasz Fredo78 #1077 üzenetére

    Nekem most Vernee Thor-om van és semmilyen a fórumban írt hibája nem jött elő. Tehát ki lehet jót fogni :)

    A tudása rendben van, viszont a fémház és a nagy akksi miatt váltok. (Meg persze most közel 0-án ki bírok szállni a Thorból, ha megjön a Prime új és jó.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák