Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz istnag #148 üzenetére

    Nem arra reagáltam, olvasd el mire, de segítek: "Szóval Te még sosem kerestél éttermet, menetrendet, turistautat a Balatonon."

    Ugyanis én kerestem és találtam is, B20 nélkül is. Fel kéne fogni, hogy B20 nélkül is használható a készülék és valakinek nincs rá szüksége.

    A lényeg, hogy B20 nélkül is sok helyen van 4G, kevesebb helyen ez kétségtelen, de sokan használhatatlannak állítják be a B20 nélküli telefonokat, ez butaság, megtévesztés. Miért nem lehet az igazat mondani? Kevesebb helyen lesz 4G és ennyi. Aki pedig kíváncsi rá, hogy melyik szolgáltatónál mire számíthat (mert nyilván ez egyéni preferencia kérdése) már arra is van topik. Hiába sírjátok el ezredik alkalommal (mintha ettől jobb lenne), épeszű ember utánanéz, informálódik és eldönti kell-e neki vagy sem. Nem muszáj B20 nélküli telefont venni. Vegyél nyugodtan B20-s készüléket és mindenki más is akinek szüksége van rá, nem akarlak megtéríteni, de talán neked se kéne másokat és fogadd el, valakinek nincs szüksége B20-ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák