Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz lacoste100 #4728 üzenetére

    Szia lacoste100! :DD Úgy látom, hogy már döntöttél, csak egy kis biztatást vársz. Legelső szempont, hogy ha kezedbe veszed a telot, beleszeress, mert akkor könnyebb megbocsátani a gyengéit. Első napokban szokni kell a bilentyüzetet, de ha megszoktad, szeretni fogod. Amit viszont sohasem fogsz megszokni, hogy nagyon látni minden ujjlenyomatot a készüléken. Nekem az előző két szoftverrel kétszer volt a Kékhalál nevű fagyás, amióta a legújabb van rajta ez a betegség már nem jött elő. Nagyon fontos az ár is, nem tudom, hogy most újonnan mennyibe kerül, de 60-70 000Ft szerintem az egy kicsit sok. Használtan már láttam 30 000Ft is kínálni, de ott meg zsákba macska az elő élet. Amiért én szeretem, mert diszkréten elegáns és nem egy átlagos kinézetű telefon, de ez ízlés kérdése. A tudását egy-két java programmal, fel lehet dobni. Az én tapasztalataim szerint a zene lejátszóval nincs semmi gond, talán a vájt fülűek tudnak belekötni, egyébként megérdemli, aki egésznap telefonon hallgat zenét. Egy jó fülessel nagyon élvezetes. Én Sennheiser MX 160 használom, nekem nincs vele semmilyen hangerő probléma. A kamera, hát az nem nagy durranás, ha nagyon fontos számodra a fényképezés, akkor Samsung, de azért K850-is lehet szép emlékképeket készíteni. A Samsungnak a java programokkal gyűlik meg a baja, arról nem beszélve, hogy a Sony Ericsson-ba egyszerre több alkalmazást is futathatsz, ill. sokkal jobb a PC támogatás. :R Sok sikert!

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák