Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szombó

    senior tag

    Nem tudom miért fikázzák az akkuját. Szerintem teljesen normális időt produkál. A mai okos telefonok szinte egyike sem bírja normál használat mellett egy napnál tovább. Főleg ekkora kijelzővel és négy magos procival. Persze ha csak azért vesznek okos telefont hogy nézegessék, elmondhassák hogy nekem is van, biztos elmegy két napot is. :) Nyüstöléssel pedig szerintem a 4-5 óra is átlagos.
    Az ARC S nálam durva egy nap. Semmiben sem korlátozom a fogyasztását. Megy minden. Wifi, 3G szinkronizálások. A kijelző fényereje is fel van húzva. Az időjárás pl.óránként frissít. Gmail,sms. Ez egy normál napja. Ehhez képest nem olyan rossz az az egy nap.
    Nyüstölés?Ha gyerekem játszik rajta + beszélek,nettezgetek, youtube sima merülés 4-5 óra alatt. Tegnap egy óra beszélgetés 30%-ot vett le az akkuból. Párom Galaxy S Advance szinte egy teljes napot sem bír ki. Ő aztán igazán nem nyüstöli.
    Akár hogy próbálják egyesek még saját magukat is hitegetni hosszabbnál hosszabb akkumulátor idővel, csodák nincsenek a teljesítményhez energia kell. Amit a készülékek sajnos még nem tudnak maguknak előállítani. Kicsit olyan mint egyes emberek autójának fogyasztása, ami szinte már termeli az üzemanyagot."az én autóm 4 liter eszik városban,hosszútávon meg szinte semmit". Biztos találkoztatok már ilyennel. :))
    Aki ezzel nem tud mit kezdeni vegyen Empória telefont az bírja 3 napig is. :) De lehúzni nem kell érte egy készüléket.
    Nekem biztos ez lesz a következő telefonom. Mivel a többi fHD-s telefon sem fogja tovább bírni, ezért nálam a fogyasztás nem szempont. Viszont nagyon megszoktam a Defynál az IP57-es minősítést. Hiányzik is. Esőben alig merem elővenni a telefont. Akinek már volt olyan készüléke tudja miről beszélek.
    Ha mindenben nem is,de abban biztosan sokan egyetértenek velem hogy iszonyatosan szép telefon.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9, S7.iPhone SE.

Új hozzászólás Aktív témák