Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • octolith

    tag

    Ismét leírom, hogy zárt bootloaderrel a Marshmallow béta rendszeren nem lesz root. Felelősséget nem vállalok, blabla. Ezt figyelembe véve Marshmallow béta rom felrakásának menete:

    Szükséges dolgok: Számítógép, USB kábel, a Z3 készülékeden a gyári .264-es romnak kell lennie, rootolva, XZ Dual Recoveryvel.

    1. Gépre töltsd le : ezt a fájlt.

    2. Csomagold ki a a backup.zip-ből azt a pár fájlt, ami benne van.

    3. A system_img.emmc.win nevű fájlt nevezd át system.emmc.win névre.

    4. A készülékeden lépj be a TWRP recoverybe, majd készíts egy mentést (Backup) úgy, hogy csak a kernel legyen kijelölve.

    5. Lépj vissza a TWRP főmenüjébe, majd csatlakoztasd a készüléked a számítógépre

    6. A gépeden navigálj el a készülék TWRP/BACKUPS/.../.../ mappájába, ahova a mentés készült, majd törölj onnan minden fájlt.

    7. A kitörölt fájlok helyére másold át azokat, amiket korábban kicsomagoltál

    8. Ha mindent átmásoltál, válaszd a visszaállítás (Restore) opciót és a megfelelő mentés kiválasztásakor figyelj, hogy a Kernelnél és a Systemnél is legyen pipa. Ha a System nem jelenik meg, akkor valamit elrontottál, valószínűleg a 3. lépésben nem megfelelő nevet adtál a fájlnak.

    9. Indítsd el a visszaállítást.

    10. Ha megvagy vele, javaslom, hogy csinálj egy gyári visszaállítást a recoveryben (Wipe), majd mehet az újraindítás és a Marhsmallow béta romba fog bootolni a készülék.

    :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák