Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz genius30 #9387 üzenetére

    Akkor szerintem részben meg is van a válasz.
    A játékokat amiket felsoroltál nem ismerem egyiket sem próbáltam. De szerintem önmagukban nem lehetnek felelősek mivel jegyzet közben nincs szerepe ugye.

    A facebook és ami hozzá köthető viszont annál inkább...Szerintem önmagáért beszél, hogy tegnap előtt egy Xperia Z-n láttam amint éppen 150MB-os memóriafogyasztást produkált anélkül, hogy bármi extra művelet lett volna...háttérben futott...De ez nem egy határ vagy korlát...annyit eszik amennyit bír...aztán ha összecsuklik a rendszer alatta akkor ennyi...

    Chrome estén nem tudok nyilatkozni érdemben, mert én max néhány oldalt böngésztem vele egyhuzamban...A A Walkman app-ot használom én is. Még egyszer sem záródott be...fényképezgettem mellette.

    Én nagyon melegen ajánlom a frissítés elvégzését, mert számos hibát javítottak és csiszoltak. Ezeket nem poénból adják ki...hanem azért mert valamivel probléma volt. De tégy belátásod szerint...-> [link]

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák