Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    válasz raziel01 #4756 üzenetére

    A következő verzió pont ilyen dolgokról fog szólni! :K Ezzel az elsővel az a célom,hogy helyre pofozzam az akksi zabálást, és a RAM használatot olyan értelemben,hogy ne fusson feleslegesen ami nem kell,bár még ezen is lesz mit módosítani,mert megmarad még pl a mirrorlink,képernyő tükrözés,Dualshocke, és hasonló apróságok,amiket csak a következő verzióban veszek ki,és és csinálom meg,hogy telepíthető legyen.Szerintem ezeket sem használja mindenki, mint ahogyan én sem.Sem a DLNA-t, sem az NFC-t.. És akár hiszitek,akár nem,ez mind zabálja a RAM-ot, és az aksit,akkor is ha nem nyúlsz hozzá.Napok óta figyelgetem,tesztelgetem,és bár nem tudok képeket mutatni,mert minden nap kábelen van a telefon,de úgy saccolom,hogy az alap rendszerhez képest,amivel naponta töltöttem a telefont, most ugyan azzal a használattal elmenne 4 napot! :Y

    És azt is megfigyeltem,hogy a híres Stamina mód is több kárt csinál,mint hasznot. :U Többet ér kézzel kilőni a wifi-t, és az adatforgalmat ha az ember leteszi,vagy zsebre vágja a telefont.

Új hozzászólás Aktív témák