Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgeza

    veterán

    Használ valaki PAC vagy CM11 rommal autóban kihangosítót (VW/Skoda premium kihangosítóról van szó, de talán mindegy is)? Utóbbinál a Steve-félét próbáltam, mindkettőnél a legfrissebb verziót. Valahogy úgy tűnt, hogy nehézkesen akaródzik összekapcsolódni a kihangosítóval. Mintha sokkal lassabb lenne, mint gyárin. Például volt olyan, hogy aktív hívás közben ültem be az autóba, és a telefonon már elment, viszont a kihangosítón csak jó pár (zavaróan sok) mp múlva jött meg a hang. A gyárinál azonnal váltott, és hamarabb is. Valamint - és ez is elég fontos - a gyári 205 végű romon átvitte a híváslistámat is (vagyis a telefonszámokkal együtt azt is szinkronizálta), a CM11 és PAC romoknál viszont nem. Használom még ezt a progit is, de a probléma nem oldódott meg vele. A gyárin ezt azért tettem fel, mert valamiért néhány névjegyet nem szinkronizált le, ezzel viszont tökéletes. Gondoltam, hogy a CM11/PAC romnál is javít a helyzeten, de nem.

    Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani a problémát? Sajnos most ezen múlik, hogy visszategyem-e a gyárit... :O

    U.i.: lehet, hogy hülyeség, de nem lehet valahogy belegyógyítani a PAC-be a stock bluetooth kezelését? Vagymi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák