Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorkacica

    csendes tag

    Szép esét Fiúk-Lányok!

    Nagyon fontos kérdésem lenne :(( Ma vettem észre,hogy bal oldalt egy kb. 5 mm-nyi világos sárga folt lett a kijelzőmön. Ha videózok, játszok, háttérkép kint van semmi gond nincsen,de amint a hátterem alap fehéres szürke színű pl: névjegyeknél, üzenetnél,vagy amikor telefonon hívok valakit és a sziluett mögött fehér,akkor egy halovány sárga pici csíkot látok. Engem ez még most nem zavar,de ez terjedni fog??? előfordult már másnál is???? ez valami kijelző hiba????? Azért,ha egy szép fehér havasi tájat lefotózok,akkor azért picit zavar,hogy úgy néz ki ott bal oldalt alul,mintha oda pisilt volna egy ló..... Nálam lassan 1 éves a készülék és se buborék semmi nem volt csak: Jelly Bean-es hívásbug volt néha,de az már elmúlt.... meg lejött a piros fémcsík a simkártya bemenetnél,de még az sem ennyire gáz. Mit lehet ilyenkor tenni? Egyszerűen egy pici részen besárgul a készülék vagy folytatódni fog a sárgulás?? anyum szerint nem vagyok normális és alig látszik,de igenis,amikor a kontraszt szürkés fehér,akkor a halovány sárga csík látszik. adjatok légyszíves tanácsot!! előre is köszönöm!

    Dorka

Új hozzászólás Aktív témák