Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz ZoliM@ster #28131 üzenetére

    Ok. Értem. Ez esetben tényleg ne vegyél Wave-et.

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • consono

    nagyúr

    válasz ZoliM@ster #28131 üzenetére

    :D Hát, az ezzel a probléma, hogy te egy egy ember, egy egy specifikus problémáját kivetíted a Wave-re, meg a Bada-ra. Többünknem megy rendesen az Exchange active sync, többen vásárolnak rendszeresen alkalmazásokat az Samsungappsról, többen vettek Route 66 licenszet, a többség Kiessel gond nélkül frissítette az oprendszerét, stb. Az van, hogy akinek nincs problémája, az kevésbé hangos...
    Persze félre ne érts, nem rábeszélni akarlak, de gyanítom Android platformon is lesznek, lehetnek gondjaid, ott sem fenékig tejföl (viszont sokkal több alkalmazás közül lehet választani). Én mondjuk abban nem hiszek, hogy ha most veszel bármilyen szolgáltatós telefont (kivéve talán az iPhone 4) arra 2 év múlva is lesz szoftveres support. A kollégám eddig várt, hogy kijöjjön a Legendjére a froyo, most meg panaszkodik, hogy mennyire szar lassú az egész...

    "In God we trust. All others must bring data"

  • s4tch

    veterán

    válasz ZoliM@ster #28131 üzenetére

    Korábban elég sok kritikát kapott tőlem (is) a rendszer. De elég sokat javítottak rajta. Pl. a gmail sync korábbi firmware-ekkel trágya volt, JI5 alatt hetek óta teljesen hibátlan. Vagy mondjuk az ébresztő korábbi firmware-ek alatt szeretett elfelejteni működni, JI5 alatt rendeltetésének megfelelően riaszt. Fizetős android bolt sincs hivatalosan, legalábbis 1-2 hónapja még nem volt. Mindegyik app bolt tele van hulladék alkalmazásokkal, ez alól egyik platform sem kivétel. A rendszerfrissítéssel visszatérően a T-sek szívnak.

    Ami tényleg nem jó: a böngésző (Opera minit kell helyette használni), a facebook kliens (lásd opera mini, touch.facebook.com), állítólag a csevegőkliens (biztos van megoldás, erre sosem használtam a telefont) és a Kies (na, ez tényleg egy lassú fos, lehetőség szerint el kell kerülni, és csak szükség esetén használni).

    Ami még hiányzik: fizetős apps (ezt wirecarddal ki lehet kerülni, én is vásároltam már pár programot), nDrive (más országokban már van, vélhetően a fizetős apps-szal együtt érkezik), és pár célprogram: squeezebox controller, gps alapú lap timer, amplitube (álom, édes álom...), vnc vagy más távoli asztal sw (easyvnc lesz), és valami vpn kliens.

    Egyébként nézz szét nyugodtan, mit kapsz ennyi pénzért. Ilyen vasat kanyarban sem találsz, és azért elég stabil, elég gyors ez ahhoz, hogy teljesen élhető legyen. A JI5 nekem bejött, fagyásaim korábban sem voltak, a gyári böngészőt hanyagolva memória-elfogyásom sincs, tulajdonképp amióta gatyába rázták az ébresztőt és a gmail szinkronizálást, semmi bajom a telefonnal.

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz ZoliM@ster #28131 üzenetére

    ZoliM@ster
    Kiforrott rendszer?
    Akkor az Android most így hirtelen kiesik a körből, hiszen mindig, minden verzióban van hiányosság, bug.

    felkerülnek olyan programok a kínálatba,amik nem jók
    Melyikbe nem? Ami ingyen van, legtöbbször olyan is! Egyébként melyik másik telefon OS-re van olyan szintű app ingyen, mint az NFS Shift?

    Nincs fizetős appstore
    Androidra szerinted van? iPhone-ra?

    Szerintem nézz utána a többi készüléknek is! Csak mert amiket felsoroltál, azok ugyanúgy állnak a HTC-re is, csak sokkal-sokkal több pénzről beszélve!

    Egy része pedig igaz az iPhone-ra is, még több pénz mellett...

    Egyszerűen nincs tökéletes készülék.
    Ár / teljesítményben pedig még minidig a Wave a nyertes

  • Janoex

    tag

    válasz ZoliM@ster #28131 üzenetére

    én csatlakozom a többiekhez,nekem is tökéletes a rendszer,alapból ébreszt kikapcsolt állapotból ,stabil minden rajta,nem fagy le,és a kies meg megy ahogy kell ,lehet net függö mert nekem 5 percen belül mindent frissitett,német appstore-bol 1 percen belül rajta volt a telon az alkalmazás , :K

Aktív témák