Hirdetés

Aktív témák

  • BLC

    tag

    válasz Kobe #4426 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!

    Komoly eszmefuttatásba kezdtünk egy ismerősömmel. Én a szifonomat cserélném le eme készülékre.
    Előjáróban a szifonnal semmi komolyabb problémám nincs. De egy nagy kifogásom van, ami másnak nem probléma. Nekem a telefon munka eszköz. Kommunikáció, információs eszköz. A szifon ebből a szempontból tökéletes is lehetne, ha az üzemideje nem lenne annyi-amennyi. Telefonálás+email+twitter+facebook+RSS és a szifon fél nap alatt kifekszik. A mobilitás így bukik nálam, mert az aksit tölteni kell.
    Eszmefuttatás: Vajon a Samsung S8500 Wave és annak platformja Bada felfog e nőni egy Appstore méretű kiszolgálónak. Az Android utolérte az Appstore-t alkalmazásokban. Én látok innovációt, és kellő tudás, anyagi hátteret ezen feladat teljesítéséhez. Wave ebből a szempontból úttörő, és ha feltétlen aposztrofálni kellene akkor az első generációs iphone-hoz hasonlítanám (Os-re gondolok).
    Kíváncsi lennék a véleményetekre.
    A Samsung kellő háttérrel megengedheti magának az új platform létrehozását, és annak felfuttatását, de esetleg pont emiatt, ha nem menne a platform akkor a zsákutca effektust is elviseli.
    Jövő?

    Üdv.

Aktív témák