Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz gyuri2008 #1202 üzenetére

    Kb egy hete van meg az óra, de pozitív az összkép.

    - Nálam elég jól működik az alvás monitorozás. Eléggé reális az infó amit az alvásomról mutat, és tudom hogy ezen javítani kellene(mármint az alváson).
    - A design talán nem is lehetne jobb, klasszikus luxus óra kinézetét mutatja, a megdöbbenést az okozza többeknél, amikor meglátják, hogy ez egy digitális óra. :) Így nem csak nekem, hanem másoknak is tetszik.
    Amúgy is kellett volna már egy jó óra, így a piacon szerintem ez az ami legjobban megfelel most ennek.
    - Tetszik a Samsung Health, nem hinném hogy túl sokat tévedne, jól mutatja az edzéseket, részletes adatokat lehet ezekről megnézni utólag. Szeretem visszanézni a napomat. Lehet nem egy Garmin, de egyre jobban megközelíti a színvonalukat(előtte Garmin Vivoactive HR órám volt).
    - Jól mutatja az értesítéseket, részletesebb, mint az előző órám. Válaszolni is lehet rajta, ami különösen hasznos.
    - Hívásokat nagyon szépen kezeli, ahhoz képest, hogy egy óra. Amikor egyedül vagyok, ezt használom, nem a telefont.

    Ja, és nekem csak Bluetooth-os 46mm-es verzió van meg, még nem is esim-es.
    A piacon nem hiszem hogy találsz ilyen jól kinéző órát, és pontosabb eszközt, de te tudod.

    Ami hiányzik, az egy webes felület, amit PC-n is meg tudok nézni, ezt a Samsung Health-re értem, ebben a Garmin jobb. Az üzemidő lehetne jobb(a Garminnál 7-8 nap volt), de a mai akku technológiával nem igen lehet kihozni jobbat aktív HR monitorozással, AOD-vel.

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák