Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Multi13

    tag

    Sziasztok

    Előre is elnézést szeretnék kérni ha esetleg már téma volt korábban, de nem sok időm van visszakeresni.

    Két hete vettem az edigitalban egy (független) i9300-at és az lenne vele a problémám, hogy pl. amikor játszok vele, majd kilépek a játékból (több játéknál is) és a telefon elmegy "alvó" állapotba, akkor utána az esetek 90%-ban nem tudom "felébreszteni" már a telefont. Igazából sztm megfagy, mert hívni sem tudnak ilyenkor és csak úgy tudom életre kelteni, ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot és ilyenkor újraindul. Először a képernyő lezárásra problémájára gondoltam, de miután végig próbáltam az összeset ill. azt is, hogy ne legyen képernyőlezárás, akkor is előjött a jelenség. Ezt követően gondoltam a gyári launcher problémára és feltettem a Nova-t, de ekkor is csinálta.

    A kérdésem tehát az lenne, hogy találkozott e már vki ilyen jelenséggel ill. van e ötletetek, hogy mi lehetne tenni? Korábbi telefonjaimon már többször is cseréltem ROM-ot, de ezt a megoldást ennél a készüléknél még egyelőre lehet h pihentetném hiszen még új. :-)

    A készüléken 4.3-as droid van
    Kernel: 3.0.31-2429075 dpi@DELL311 #1 Tue Apr 1 00:10:16 KST 2014

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Új hozzászólás Aktív témák