Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz tzsolesz #574 üzenetére

    Sense. Kicsit "nagy" és olyan mindenbe belemászó, de a videók meg a tapizás alapján (a kis WS aligha mérce) nekem sokkal "kényelmesebb". A FolyóWiz (mostmár ez marad :DDD ) nekem mindig kicsit szögletes, kicsit túl színes lesz. A többit, bevallom, nem ismerem, és még a vanilla ICS-t sem próbáltam (ez az opció mindig megvan :) ).

    (#577) blueye:

    Öööö... ott gondolom maga a széria volt az újdonság :) De az S3-nál tény, h nincs az a must have érzése a (legtöbb) embernek, ami az S2-nél. Még most is, ha megnézem a mezőnyt, egész jó helyen áll az egy éves telefon. Kíváncsi vagyok, az S3 meddig tartja a (fél)vezető szerepet, havonta jönnek ki gyakorlatilag nagyágyúk. Bár a verseny olyan területeken folyik, mint pl. a kijelző mérete vagy a vékonyság, amik nem hoznak valós technológiai fejlődést. (Az számomra az lenne, ha a tavalyi méretbe több, jobb hw kerülne, személy szerint az 1 cm-es telefonokról sem azt gondoltam, h fujj de vastag :D)

    (#678) kungzi:

    Yeeeeaaaaaah! Én még a 64-re leszek kíváncsi, meg az árbeli különbségekre. Ennyi memóriával (már a 32 sem rossz) el leszek 1 pár évig. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák