Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz Ronny3 #37241 üzenetére

    Teljesen egyetértek. Az a baj a jogszabályokkal, hogy ha helyben kell dönteni, vagy mint legtöbbször, nem feltétlenül áll rendelkezésre az összes szükséges vizsgálat, akkor igencsak az "erősebb" nyer. Ez valahol igazságtalan lehet (mint a kolléga, akinek telefonon hülyeséget mondtak, vagy elhajtották), de persze lehet is vele játszani, amit ha kicsit ügyesebb az ember, kihasznál. Én értem annak az erejét, ha úgy sétálsz be a boltba, hogy ismered az adott jogszabályt, de sokszor sajnos ez így önmagában nem elég. :( Ugyanakkor viszont ha tudod, hogy nincs igazad, még akkor is van remény, csak nem szabad nagyon naivan előadni a dolgokat.

    Jaj, bocs apaszka kenyérsütőjéről eszembe jutott a pirítónk, aminek eltört a lapátja, mert egy kicsit lenyomtam a szelet kenyeret. :W A jótállásban az állt, hogy késsel tilos belenyúlni, amit a boltban is rám akartak bizonyítani elsőre. De mivel pici vagyok és kékszemű, leráztam az agresszió vádját. Végülis villa volt, de azt senki nem kérdezte. Lett is új pirítónk. ;) Sry az offért, csak bátorítani akartam mindenkit, hogy menjetek nyugodtan csini csajokkal vagy szekrény haverokkal gariztatni, az is működhet éppúgy, mint a §.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák