Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mateus

    senior tag

    Nah pár napja csatlakoztam én is egy Telenoros példánnyal, amit felfrissítettem Oreo-ra még mielőtt belaktam volna.
    Az üzemidő így miután már nem telepítgetek programokat elég jó a maga nemében, remélem ezt minimum hozni fogja a későbbiekben is, mert az itt olvasottak alapján sokkal rosszabbra számítottam.
    Jelenleg 50%on áll 3 óra 10 p kijelzőidővel reggel óta, pedig volt benne mobilnet is nem csak wifi, messenger insta böngészés stb, bár FB app letiltva egyelőre. Meg egy csomó Bixby utasítgatás a nap folyamán :D
    Lehet a dual sim jobban eszi az akksit. A kijelző felbontása még maradt a gyári FHD+-on, majd kipróbálom ad-e többet a QHD+, és ahhoz hogy fog viszonyulni az üzemidő.

    Ez a Bixby zseniális dolgokra képes ha vki hajlandó beleölni egy kis időt és tanulgatni, igaz angolul kell vezérelni.
    Jah meg került rá egy mobile outfitters original (clear) képernyővédő fólia, igaz sajna jól megemelték az áraikat, most már 6990 Ft... :(( Ráadásul a toll használatának élvezetéből is visszavesz, pedig amúgy jó fólia, az S7 edge-emen másfél éve fent van, nem vált fel.

    Olyat nem lehet vajon, hogy lezárt képernyőnél vmelyik gombbal egy instant fotót tudjak lőni a fényképező elindítása nélkül?

Új hozzászólás Aktív témák