Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz zack #3136 üzenetére

    Ha a bootloader elszáll, biztos azért cserélik az alaplapot, mert ott mindent látnak, és mindent megoldanak.

    Apró gond, hogy te abból indulsz ki, hogy szervizes házhoz megy és neked otthon alaplapot cserél. Apró bibi, hogy egyelőre nincs Note 4-hez ilyen szolgáltatás és előfordulhat, hogy nem is lesz.
    Ha meg beviszik a szervizbe a készülékedet, akkor nem cserélnek alaplapot, mert box-al helyre tudják hozni a bootloadert is. Onnantól meg ugyebár eléggé egyértelmű lesz, hogy elkúrtad a knoxot és buktad a garit.

    Én kipróbáltam mindkét megoldást, és nagyon érezhető a főzött sebességbeli különbsége

    Itt alapból értelmezési problémába futottál, mert én a rootolt és kitakarított gyári rendszert vetettem össze a főzelékkel, azt meg ugyebár nem próbáltad, mert egyből kotyvasztott romot raktál rá. Tartok tőle, hogy egy tisztességesen rendbe rakott stock rom gyorsabb lenne, mint a főzött cuccosod (én eleve nem bízom az ilyen mások által gányolt megoldásban, de ez ugyebár egyéni döntés kérdése).

    Majd ha te is kipróbálod, elvitázgathatunk a dologról, de addig irreleváns.

    Én azért kétszer is meggondolom, hogy pár apróság miatt kidobjam egy 200 eFt-os készülék garanciáját, vagy sem :)

Új hozzászólás Aktív témák