Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shinnokina

    tag

    Volt itt szó korábban az Oscar-gálás Samsung-húzásról és sokan húzták a szájukat, de szerintem ez olyan nyugati hozzáállás (fúúj, product placement). Amúgy a Samsung és a product placement szerintem rohadtul jól működik. Kis hazájukban állandó jelleggel és sokkal pofátlanabbul csinálják ezt. A két kedvenc sorozatomban dugig pakolták a jeleneteket beépített telefonreklámozással. Persze fel sem tűnik, mert a történet szerves részeivé válnak, a Two Weeks című akcióthrillerben pl. a főhősnek az egyik jelenetben elrabolják a kedvesét, és a rosszfiú videofonkapcsolattal biztosítja, hogy a csákó oda megy, ahova mondja neki, állandó jelleggel egy Samsung Galaxy S4-et mutatnak. És mivel a csávó fugitive, állandóan a mobilját szorongatva várja a fejleményeket, meg a zsaruk is ilyennel mászkálnak, jó kis flip coveres S4 :D Gyakorlatilag a sorozat 16 órájából (1 rész 1 órás) 14-ben látható a telefon :) ja és még olyan jelenet is van, ahol a csaj véletlen leejti az S4-et, és pont véletlenül az a képernyővédője, hogy "Life Companion". Haha. Persze a márkanevet kitakarják, de hát ki nem jön rá, hogy micsoda :D

    A másik kedvenc sorozatom, ami most Kínában olyan őrületet indított el, hogy még a nagy Népi Gyűlésben is napirendi ponton volt, hogy miért nem tud Kína olyan nápszerű sorozatot készíteni, mint ez. :D na és ebben meg Note3-ommal szaladgálnak a főszereplők. :) (Kép)

    és most mondjam azt, hogy emiatt a sorozat miatt ácsingóztam egy Note3-ra? :C Product placement működik!

    Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

Új hozzászólás Aktív témák