Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz jimmy399 #21689 üzenetére

    Fú, hát ez nagy arcul csapás. Nem hittem volna, hogy a xxi században, a samsung note 9-en van, de nem működőik az értesítési led... :W
    Az annyira alap, hogy ne kelljen folyton magamnál tartani, vagy belenézni. Eddig minden telefonomon volt. És ez után is...

    Azt esetleg tudja valaki, hogy az android 8-on ment az értesítési led? (azzal ki se próbáltam a telót, előbb flasheltem, és utána tettem bele a simet). Szerencsére vissza tudom tenni a 8-at...

    Van olyan ROM (és már az sem érdekel, ha nem gyári), ami kezeli az értesítési led-et és van benne fekete téma (éjszakai mód, akárhogy nevezik)?

    Arra mi a legjobb megoldás, hogy átmappingoljam a gombokat? Sok app van rá, de van olyan megoldás, ami tényleg működik is?
    A bixbyt (akármi is legyen az) letörölném, ha lehet, a gombját mindenesetre felhasználnám, és a home gomból is leszedném a screenschotot meg a a googl-t is, egyik se kell. Egyelőre nagyon tetszik a "fizikai" home gomb imitáció, de elég kaotikusan csinál hol ezt, hol azt (lehet simán, röviden érinteni, hosszan érinteni, röviden "nyomni" és hosszan "nyomni", ha van különbség.

    Aztán lehet, hogy odaajándékozom valakinek csaléádon belül (eladni úgysem lehet, hiába 0 km-es), és visszatérek nete3-a.(van led, fekete téma és még a knox app is fut rajta). Legfeljebb fényképezek mással. ?Még ennyit sosem szenvedtem egy telefonnal sem.

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák