Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz thedarkfox #11263 üzenetére

    Függ az is, hogy Szentendre melyik részén..
    Izbég környéke az gáz, Leányfalu felé megint az, Pismányt meg sem említem.. De a legtöbb része Endrének jó.
    Én Tahisi (szigeten) vagyok, itt mondjuk tűrhető a dolog. Full vagy 1- térerő van. Nem tudom melyik toronyra lát rá, de térerővel itt nincs gondom. Igaz majd 20 évig T-s voltam, most lettem Vodás..
    De a N2-3 vagy a N5 sokszor térerő nélkül volt itt nekem a házban.
    Független attól, hogy milyen térerők voltak, a jó öreg N3 még a gyári aksijával 3-4 óra SOT-ot bírt 2 nap használat mellett, vagy 3,5 nap [link]
    Igaz mostanság egyre többet telefonálok, napi 1-1,5 óra, 3 mail szinkronizál, 90%-ban full fényerő.
    Ma hallgattam kb 4 órán át zenét, 1 óra telefon, 2 óra SOT, 25% reggel 6tól.
    Ritka az, mikor 4 órát elérem. Akár wifi, akár 4G. Mostanában lett céges email-em, arra külön be lett lőve a gyári Samsung email, eddig a gmail meg az outlook ment. FB nincs, Viber meg leginkább asszony miatt van.
    (néha a céges csoporton írnak 1-2 f@szságot) de e ennyi.
    Most volt a napokban wipe, hátha. De nem..
    Gondolkodtam, hátha a hívásrögzítő miatt merül, de eddig egy telefonnál sem volt probléma, hogy az zabálna. Most sincs benne a top listában.
    Nekem is az android rendszer zabál sokat. Pedig sok minden kilőve. shealt, BT nincs, Wifi automatikusan kapcsol mikor olyan helyre érek.
    Szóval passz.
    Droid 8.1

    [kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák