Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amerigo

    aktív tag

    válasz blt.62 #140 üzenetére

    Szerinted miért üres a topic ?😉 Nem nagyon van mit írkálni. Nekem a két legnagyobb negatívum, hogy nem volt rajta gyárilag fólia, és tok nélkül nagyon csúszik a kézben. Függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz blt.62 #140 üzenetére

    Nekem tetszik, de én Xiaomiról váltottam, meguntam a kínai telefonok kis hülyeségeit, és ez nem csinálja, stabil, amit tud, mindig tudja, a sebessége kielégítő (nem nyűgöz le, és nem is verem az asztalt, hogy csinálja már, pont megfelelő), a hangminősége jó, a sugárzása kicsi, a kijelzője szép, a hangszórója pont jó (éppen, hogy jónak nevezem, tehát jó, de nem kiemelkedő), képeket szerintem nem csinál rosszakat, főleg, ha kicsit belenyúlsz gépen szerkesztővel, vagy alap színbeállítással (mert ugye a samoled csalóka, azon minden szép) :D Összességében szerintem remek telefon, 7-8 óra SOT-ot simán kihozok belőle, ha akarok, vagy rákényszerülök, de amúgy rá szoktam tölteni minden nap. Pár hátrány: micro usb, értesítő led hiánya, infra hiánya. Lehet élni nélkülük, nem hiszem, hogy másik telefont választanék jelenleg sem, úgyhogy én személy szerint ajánlom.
    Amiben előrelépés a jelenlegi telefonodhoz: több ram, ami azért a 2gb-ról 3gb-ra váltásnál érezhetően tényleg előrelépés, ezt a minennapokban tetten éred; nagyobb felbontású, és keskenyebb képarányú (és kávájú) kijelző, ami vagy tetszik, vagy nem, én azt hittem, utálni fogom, de egyből imádtam. Mivel a fekete tényleg fekete rajta, a 16:9-es tartalmak kb ugyanúgy néznek ki, mintha vastagabb kávád lenne (mint a mostani telód). Kikapcsolt állapotban persze látod, hol a kijelző, mert annyira nem fekete, mint a káva, de mikor a szemedbe süt a tartalom, komoly HDR kell a szemedbe, hogy lásd a fekete árnyalatait :D

    A topik meg szerintem azért üres, mert akinek van, nincs mit mondania (már kitértem rá, hogy pl a Xiaomi Mi A1 tele volt hülyeségekkel, a topikja is rogyásig van kommenttel :D arról váltottam, és nem bántam meg)

    A teló valóban csúszós, kell rá egy tok, de én pl kijelzővédőt egyáltalán nem használok (zsebben hordom, nem kulcs mellett) :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák