Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz Aryes #6702 üzenetére

    Azt azért elmondom, hogy értem mit csinál a telefonom a háttérben, csak le💩-om.

    Szerencsére nem a Szaharában vagyok, tudom tölteni ha lemerül.
    A másik dolog, hogy nekem nem a telefon az életem. Ami azt jelenti, hogy nem akarom 0-24 órában a kijelzőt bámulni.
    És mégis mindent elintéztek amit a technika enged.
    - Telefonálok
    - Emailt küldök
    - Dokumentumokat tárolok és használok
    - Szociális média
    - Csevegő üzenetek
    - Navigálok
    - Vásárolok
    - Fizetek vele
    - Kupont használok
    - Hűségkártyát használok
    - Zenét hallgatok
    - Fotózok
    - Számlát fizetek be
    - STB

    Annyi, hogy nem játszok egy kártyalap méretű kijelzőn, mert azért vettem több mint 300 ezerért ROG laptopot, hogy azon játszak. Engem nem motivál az egérmozi.
    És hazamegyek 40-50% töltöttséggel. De ha mégse lenne elég, akkor feltöltöm és kész. Kocsiban vagy cégnél, vagy beülök egy kávéházba meginni egy cappuccinot és gyorstöltővel 30 perc alatt töltök bele annyit, amennyi elég egy napig.
    Szóval amit itt páran művelnek a SOT-tal az már a betegség kategória, szerintem tananyag lesz hamarosan az orvosi egyetemen.

    A másik dolog, hogy undorító dolog mikor egy társaságban 3 ember ül és mindhárman a telefon fölé görnyednek. Főleg fiatalok, de már 40 év felett is van ilyen. Illetlenség is meg undorítóan néz ki.
    Ezért is vettem okosórát, mert már cikinek találtam azt, hogy 2 percenként előveszem a telefont.
    Amióta óra van, csak akkor veszem elő a telefont, ha szép kényelmesen ülök valahol, várni kell és egyedül vagyok.

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák