Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azimut

    aktív tag

    Szubjektív tok-értékelés, ezekre összesen 16,11$-t költöttem, +1000 Ft-ot. Aliról rendeltem olcsón, de az utolsó 1 hónap után futott be:

    1. Pattintós tok, with glass
    Előny: kamera perem, letisztult design
    Hátrány: nagyon csúszós a fogása, gyakorlatilag szappan

    2. Sci-fi kinézetű gyűrűs tok
    E: maximális védelem, űrkorszaki kinézet, gyűrű, mágnes, csicsa
    H: emiatt nagy, és az ujjlenyomatolvasóhoz mélyen kell nyúlni, amúgy egy StarWars-rajongó kiccsávó kezében jobban mutat

    3. Flip (bocs a lenovós színvilágért, de így elegáns)
    E: kamera a legmélyebben
    H: viszont az ujjlenyomat olvasó, és a gombok is. Azzal szembesültem, hogy balkezesként nem tudom elegánsan kezelni, bénázok vele.

    4. Hagyományos kemény tok
    E: kamera elfogadható mélységben, a telefont nem nagyítja
    H: nem nagyon van

    5. Az 1000 Ft-os bőr tok (utcai árustól)
    E: tuti védelem
    H: kétkezes használat

    Gravitációs esemény még nem történt, így a hardcore teszteket kihagytam. A 4. és 5. számút használom egyszerre, tehát tok a tokban, üvegfóliát nem raktam fel. Igaz, így kétkezes a használat, de ehhez már szokva vagyok. Amint írtam, erősen szubjektív elemzés.

    Nem én vagyok a mindig elérhető Legfontosabb Jenő ügyvezető/PR-os/szikvíz termékmanager, függőség is csak mértékkel alakult ki, pl. vezetés közben nem veszem fel a telefont. Hátul a család, aztán ott vagytok Ti is a forgalomban családostul. Nem csak a bünti miatt, hanem szerintem szimplán bunkóság. Haragszom a bonyolult forgalmi helyzetben is "fület vakaró" egyedekre, akik amúgy félkézzel is zseniális sofőrök MI-val ellátott önvezető autójukban.

    "Az kizárt, mert nem tudom."

Új hozzászólás Aktív témák