Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • croatia

    csendes tag

    Sziasztok!
    Elnézést, ha felmerült korábban, átfutottam de nem láttam, így megkérdezem, hogy Ti tapasztaltaok a készüléknél olyat, hogy ha hívtak titeket panaszkodnak arra, hogy visszhangzik a hangjuk? Van a családban karácsony óta, és ha bárki hívja a családból a realme 8-at, mind vissza halljuk a hangunkat minimális késleltetéssel. Maga a realme 8-on a hívott családtag nem érzékel semmit ebből, számára minden oké. Telenorban vettük a készüléket, kérdeztem tőlük, hogy van-e értelme a szervízzel foglalkozni, első körben azt tanácsolták, hogy vegyük lejjebb a realme 8-on a hívás közbeni hangszórót, mert azt hallja vissza a mikrofonja a készüléknek és azért hallom én vissza a hangom a telefonomon.
    Logikusnak tűnt, de bármennyire is vittem le a hangerőt a realme-n, továbbra is visszhangzik. Nem tudom van-e értelme a szervíznek, azt feltételezem, hogy ez a modell ilyenre sikerült és felesleges kör lenne. Nektek akiknek van ilyen telója, nem panaszkodtak ilyenre? Beállítási tippetek volna esetleg? Vagy bármi ötletet szívesen fogadok. Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák