Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz enginev3.0 #15837 üzenetére

    Nyilván, igazad van, annyiból tartom hasznosnak - legalábbis a saját szemszögemből nézve - hogy egyszerűbb áttekinteni mik a kisebb felbontások, amiket le lehet cserélni nagyobbra. Nem foglalkoztam különösebben sosem letöltögetéssel, így sok tartalmam még a 4-8-18Mbps-es időkből maradt, mikor még a 720p is már überfaja volt. Ahogy így poénból meg kíváncsiságból kipróbáltam a Plexet, most kezdtem el összepakolgatni amik szanaszét voltak szórva a HDD-ken, és a most vásárolt 14TB-os hdd-ből úgy maradt még mindig szabadon 8TB, hogy még a játékok, képek, biztonsági mentések is rá lettek másolva :)

    #15834 enginev3.0 Hát ez az :) Elkezdem nézni, és vagy megfog, vagy nem :) Amivel mondjuk annyira nem lövök mellé, azok a 'retro' filmek és sorozatok, vagy mostanában az ázsiai tartalmak, azokra eléggé ráfüggtem az utóbbi időben. Vaagy, a Bollywood filmek, egyszerűen annyira elborultak, európai szemmel, hogy marha jól szórakozom rajtuk :DDD Amikor vágtából elfekteti a lovat és átcsúszik a kamion alatt, zseniális 😂

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák