Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaysee13

    tag

    válasz nagyito88 #14668 üzenetére

    Az árak összehasonlítása érdekes téma. Mindenki a saját igényeinek és lehetőségeinek megfelelően teszi ezt. Én például magánszemélyként legálisan nem vásárolhatok ÁFA nélkül. Tehát nekem, ha megbízható helyről akarom rendelni (MM, Speedshop, EMAG?), az S7 Edge 32Gb (most hirtelen nem találtam 64Gb-osat) 259e HUF. Július elején a sima Oneplus 3-at 125e forintért vettem (lehet, hogy a Samu akkor még drágább is volt). Az hogy Oneplus-ék az ÁFA-t, vámot hol, kinek fizetik meg, engem mit EU-tagország állampolgárt nem izgat. (Azt, hogy ilyesmit egyáltalán nem fizetnek azért kétlem, ahhoz egy kicsit sokat adtak el Európában, illetve az adó és vámterhek "optimalizálása" a többi nagy cégnek pl. Apple, Samsung is bevett szokása). Bukjak meg matekból, ha itt én nem látok egy kettesnél nagyobb szorzót...
    Az pedig, hogy Oneplus-ék szállnak el az árakkal, az egy másik, nagyon is sajnálatos téma. One-hoz képest már a 3 sem olyan jó ajánlat és véleményem szerint ez folytatódni fog, a 4 még drágább lesz a konkurenciához képest is.

    Ezzel erre akartam válaszolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák