Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Everman #24 üzenetére

    Egyébként ezeket sokszor olvastam már tőled, tudom, hogy SGS-ed van, vagy legalábbis volt, meg saját elmondásod szerint széthaxoltad, hogy "működőképes legyen". Nos a SGS gyári rommal tényleg sz@r, de nekem szombat óta (bátyámnak 2 hónapja) N S-e van. Nos megerősíthetem hogy normálisan működik. Van fogalmam a sz@rul működő droid milyenségéről, mert eddig Optimusom volt, szintén széthaxolva, mert az LG gyári sz@ra szintén nem úgy működött, ahogy elvártam. Felmerül a kérdés, hogy a stock droid normálisan működik, akkor miért lenne sz@r? Nem a rendszer ami rossz, hanem a gyártók nem képesek normális szoftvert írni... Ez pedig nem a droid hibája, akárhogy is nézem.
    A copy/paste hiba, amit írtál. Nos ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, még nem próbáltam ilyet. Rövid szövegek esetén tökéletesen működik, de elhiszem, hogy hosszabbak esetén gáz. (IOS-en milyen? Nem próbáltam még soha, azért kérdezem.)
    Nyilván ez téged, aki megvett egy akkori csúcs droidot nem vígasztal, csak leírtam a tapasztalataim. Továbbra is vallom, hogy nem kell fikázódni, mindenki használjon azt, ami tetszik neki, legyen boldog vele, ismerje meg a rendszer korlátait, lehetőségeit és kész. Szerintem... :)

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Everman #31 üzenetére

    Hardveres hiányosságok alatt mit értesz amúgy? SLCD, vagy a 720p hiánya? Mert más, amennyire én tudom, ugyanaz. :)
    Egyébként biztos jobb akkor az IOS-ben a copy/paste, majd egyszer tuti ki fogom próbálni azt a rendszert is saját használatra. Sőt igazából mindegyiket. Csak a pénztárcám ezt behatárolja. Egyelőre elvagyok azzal, ami van, viszont a maga módján minden rendszert szeretek, és érdekel mind.

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Everman #33 üzenetére

    Ja, a rádiót, és az SD-t kifelejtettem. Nekem elég a memória, amire használom elég. Persze jó lenne több, de még van 1 giga szabad helyem. (A FLAC ellenére is, hiszen nem minden van abban.) Rádió fel se tűnik, mert sose használtam, egyszerűen nem szeretem (tudom, hogy sok embernek fontos, nem is azért mondom, csak leírom, hogy miért felejtettem ki). Viszont a BT új. :D
    Viszont így már érthető. De cserébe van "vaku" (mondjuk ezért a hajamat tépném), meg normálisan működő droid.
    Na de abbahagyom, mert ez nem az a topic. Bocs a nagyon off témákért. :)

Új hozzászólás Aktív témák