Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Everman #24 üzenetére

    Egyébként ezeket sokszor olvastam már tőled, tudom, hogy SGS-ed van, vagy legalábbis volt, meg saját elmondásod szerint széthaxoltad, hogy "működőképes legyen". Nos a SGS gyári rommal tényleg sz@r, de nekem szombat óta (bátyámnak 2 hónapja) N S-e van. Nos megerősíthetem hogy normálisan működik. Van fogalmam a sz@rul működő droid milyenségéről, mert eddig Optimusom volt, szintén széthaxolva, mert az LG gyári sz@ra szintén nem úgy működött, ahogy elvártam. Felmerül a kérdés, hogy a stock droid normálisan működik, akkor miért lenne sz@r? Nem a rendszer ami rossz, hanem a gyártók nem képesek normális szoftvert írni... Ez pedig nem a droid hibája, akárhogy is nézem.
    A copy/paste hiba, amit írtál. Nos ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, még nem próbáltam ilyet. Rövid szövegek esetén tökéletesen működik, de elhiszem, hogy hosszabbak esetén gáz. (IOS-en milyen? Nem próbáltam még soha, azért kérdezem.)
    Nyilván ez téged, aki megvett egy akkori csúcs droidot nem vígasztal, csak leírtam a tapasztalataim. Továbbra is vallom, hogy nem kell fikázódni, mindenki használjon azt, ami tetszik neki, legyen boldog vele, ismerje meg a rendszer korlátait, lehetőségeit és kész. Szerintem... :)

Új hozzászólás Aktív témák