Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz FіkuszKukіsz #5044 üzenetére

    A vásárlás előtt én ezeket szedtem össze:
    A Lumia 925 ismert hibái, ahogy eszembe jutott sorrendben:
    - ingadozó térerő kijelzés, a telefonálást nem befolyásolja # ritka, javítása nem ismert
    - jack csatlakozó megbízhatatlansága, lötyögése # gyakori, javítják... a javított tovább bírja
    - recsegő hátlap a kamera mellett, ha erősen nyomják # nagyon gyakori, javítják gariban, de újra jelentkezik
    - melegedő hátlap # gyakori, nem garis, javítása nem ismert. A régebbi nagyon erős Krait magos proci okozza, hőelvezetést így oldották meg. Egyesek szerint ez okozza az újra előforduló hátlap recsegést, hogy a polikarbonát hőterhelést kap.... Nem 'tom... tök mindegy szerintem.
    - sötétben a lezárt kijelzőn világító foltok vannak. Ez az AMOLED technológia
    sajátja, típusfüggetlen... főleg a Samsung használ AMOLEDET #gyakori, gariban javítják... általában kisebb, ritkák, vagy megszűnő foltok lesznek
    - szerintem a kamera lencséje karcolódhat, mert szinte síkban van
    - a fekete hátlap nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat (ezt több teszt is írta)

    ezekről lehet persze vitázni. Többsége innen és más leírásból származik.
    Rohadt sok teszt itt.
    gsmarena és Phonearena user review része is érdekes.

    -----------
    komment: a fémházas(! tehát gyengébb térerő?) Xperia P-mhez képest tényleg gyengébb a 2G-s hálózat ugyanott. Sőt szüleimnél meg is szakadt az ebédlőben tegnap vasárnap*. Ki kellett menni az utcára... percekig ott sem talált, csak kézi keresésre lett meg a Telekom-os háló. De a blog-ba készülök erről fotót rakni. Telefon ugyanazon asztalra, párkányra letéve és térerő fotózva.
    Más: A doid-os készüléke a beállítások akkumulátor menüpontban egy csíkkal loggolják a térerőt (piros sáv ott, ahol hiányzik és a 2G,3G,4G-nek is van színe) és p:mp-ben kijelzik, hogy mennyi ideig volt szakadás.
    Itt ilyen nincs, így nem tudom, hogy mindig rajta vagyok-e a hálózaton.

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák