Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mondomén

    őstag

    válasz tailor #8107 üzenetére

    Nincs vele különösebb problémám, kicsit furcsa, de tetszik. Ami nem tetszett mikor nyomkodtam, hogy nincs tap to focus (vagy csak nem jöttem rá a trükkre), ocsmány foltos volt a burkolat (azt mondta a srác a toktól van és lejön idővel), pixeles a kijelző (azt hittem nem fog zavarni, de mégis:) ), kikapcsoltam a telefont véletlen miközben beszélgettünk (olyan könnyen benyomtam a gombot, észre sem vettem...). Ja és nincs appstore, talán ezt tudnám a legkevésbé megszokni. Főleg úgy, hogy már több giftcardot szereztem ingyen egy oldal segítségével, így tulajdonképp az appjaim nagy részét ingyen 'vettem' meg.:) Néztem a piactéren pl. 700ft a doodle jump, az mi már!?

    Egyébként a képek minősége nem zavar, rendes fényviszonyok mellett csináljon jókat és kész. Amik már kevesebb fény mellett is viszonylag normális képeket készítenek, azok csak most jönnek ki és nem 50 ezres kategória...

    Ha kevesebb iphone lesz a használt piacon, lehet újra próbálkozom. Most nagyon durván sok van, így elég nehéz jó áron adni olyat amin még hűség van...

Új hozzászólás Aktív témák