Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz Burki #8499 üzenetére

    köszönöm a véleményed!

    Én csak abból indultam ki, ami már van. Ingyen és szintén a NOKIA kínálatából. C5-ös telón, ahogy írtam nagyon jól konfigolható navi alapból. Nekem az adatforgalmas opció nem játszik, nem tervezek mobilnetet. Idehaza és a munkahelyemen is wifi hálózat, a kétszer 35 perc munkábajárást leszámítva folyamatos netlehetőségem van. Ha megoldják, az autópályák ki-be kapcsolhatóságát, én már boldog leszek. Szerintem nincsenek nagy elvárásaim, csak látom a környezetemben levő telefonok tudását, ebből indulok ki. Igen, azok androidosak, de nem is én lennék, ha nekem az kellene, ami sokaknak. Pár példa, legtöbbnek intel, nekem csak AMD, sokaknak LCD, nekem csak a plazma, és sorolhatnám. No részint biztosan ezért is gondoltam, mindenkinek android, akkor nekem WP :) (iPhone nem opció, nincs sok pénzem)
    Amúgy kedden az lesz a legnagyobb problémám, hogy lesz micro SIM kártyám. Nagykanizsán csak munkaidőben van normális nagy T bolt, ahol cserélhetném a kártyámat. Arra gondoltam, talán valamelyik GSM üzletben méretrevágathatom a régit, illetve kapok egy adaptert, ha vissza akarnám valamiért tenni a régi telómba. Még nem biztos, hogy megtartom a telefont, lehet, hogy egy hét után eladó lesz. Nem azért, mert előre ezt tervezem, de a fiam sony androidosát egy napig próbálgattam, majd azt gondoltam, nekem nem kellene ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák