Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bejmuller

    aktív tag

    válasz fpatrik17 #3969 üzenetére

    Szia,
    ez megtörtént velem is. Kb 1 hétig így csinálta, aztán abbahagyta. Azóta nem megy a kijelző bal oldalán egy kb fél centis sáv(nem működik a BACK gomb sem, és 1-est sem tudok írni vertical bill-en).
    Németországi szürkeimport, amit használtan vettem itt Romániában. Elvileg garanciában van, de hát az ilyenek gariztatása eléggé bajos. Írtam is a cégnek ahonnan vásárolva volt, de még nem írtak vissza. Felhívhatnám, de mivel román tudásom erősen sok kivánnivalót hagy maga után, így inkább várok még kicsit hátha válasolnak az emailre.
    Addigis szoftveresen remap-oltam a gombokat, kicseréltem a SEARCH gombot a BACK-re, így legalább tudom használni szinte teljes értékűen.
    Youtubeon ha utánanézel akkor rájössz, hogy nem vagyunk egyedül. És nem szoftveres hiba, minden létező szoftot feltettem azóta rá, de nem ezekkel van a gond.

    Mióta ez történt, elhatároztam, hogy csakis hivatalos garanciával vásárlok ezentúl mindent.
    Remélem megjavítják a tied, és persze az enyém is. :)

    Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

Új hozzászólás Aktív témák