Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caverinha

    aktív tag

    Sziasztok!

    Meghozta a futár a telót,a partneronál azt mondták kb dél fele várható,ehhez képest kicsit előbb kaptam meg,8kor,amit nem is bánok :D
    86e volt a teló plux 2e a házhoz szállítás vidékre.
    Hát meglepődtem,mikor kézbe vettem a telót,mert nagyon nem gondoltam,h strapabíróságához képest annyira nem nagy és még szépen is mutat,persze videón is látni lehetett,de élőben más sztem,meg a fekete verziót kértem és kaptam és hát a fekete ugyebár slankít. :)

    Még ismerkedő fázisban vagyok vele,de rendben van ez így,mert 1.5 androidról nem kis váltás most a 2.1es :D Kicsit még az angolt is szokni kell,mert hát eddig a telóim nagy többségét magyarul használtam,1x az egyik iphoneomat használtam rövid ideig angolul,de aztán váltottam magyarra,viszont eléggé könnyű kiigazodni a telón angol nyelv ide vagy oda :)

    A verzió száma a telómnak:
    Blur_Version.2.21.0.MB525.Retail.en.FR
    Én német/francia használati utasítással kaptam.

    Ami elsőre furcsa és erre,ha tudtok akkor válaszoljatok pls,h a teló nyelvét átállítottam angolra,de a Tips and Tricks-nél a főképernyőnél alapból ott volt ez a 2widget és franciául adja a tippeket,nem tudjátok,h ezt hol lehetne átállítani angolra? :D
    A másik dolog,h a kontaktokat szinkronizáltam facebookkal,de azokat elrejtettem és utána másoltam sim kártyáról a kontaktjaimat telóra,viszont nem tudtam rájönni,h ezeket,legalábbis ezekből párat lehetne-e szinkronizálni facebookkal? mondjuk a képekre gondolok főként.
    Előre is köszi a válaszokat! ^_^

Új hozzászólás Aktív témák