Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Mieza #9657 üzenetére

    Köszi! :R

    "én ugyanazokra használnám, mint most az Arénát, szóval nekem felesleges volna"

    Ez így ebben a formába nem teljesen igaz. ;) Ha a drága mivoltjától elvonatkoztatok, kicsit megváltozik minden aspektus. Kézbe véve, egyre többet használva én már kifejezetten elegánsnak, szépnek tartom. Minden egyes perc és óra elteltével (bár én is u.a. a dolgokra használom mint az Arena-t), arra döbbenek rá mennyire minőségi cucc, és mindezt az Arena után. Pl. tegnap lefekvés előtt korom sötétben nyomkodtam. A fény csak az AMOLED kijelzőn át jön korom sötétben is. Ezen megdöbbentem. Még pontosabb összeszerelési minőségről árulkodik mint az Arena esetében, mert ott azért (nálam) itt-ott voltak kiszűrődő fények. A 3db fizikális gomb megléte sem hiányzott eddig, de így hogy van jobban szeretem. Minden jó volt az Arena-ban, ill. az Arena-n, de ez egy kicsit mindenben megfejeli. Eddig. Aztán lehet változni fog majd a véleményem. Arena-nál pl. sok kis idegesítő dolog volt, ami engem idegesített, mást lehet hogy nem. Pl. sms hangnál be lehetett tenni saját zenét, de valami 5-10mp után ha hosszabb esetleg a zene, levágta a közepétől, mert X másodperc lehet csak a beillesztett zene. Itt ilyen nincs, bár nem próbáltam de van kismillió profi ébresztő, hívás és sms kezelő alkalmazás amivel ez kiküszöbölhető. Csak ugye itt még nem tartok, mert még tart az ismerkedési fázis. :DDD Nem mondom hogy 80 progit fogok használni mert nem tudok nélkülük élni, de hívásszűrős, sms időzítős, ébresztős ill. olyat biztos fogok, ami napi szinten nagy segítségemre lesz. Persze az ára az horror. Még mindig. :DDD Eddig ez az egyetlen negatívum. A szögletessége, és a formája is kifejezetten bejön, nem feltétlen esztétikailag, hanem nem csúszkál a kezemben. Az Arena olyan volt mint egy angolna :D , sokszor jártam úgy utcán is, hogy majdnem óriási pottyanás lett a vége a kezemből. Szóval tovább folytatódik az apróságok "tapsolása", bár élesben mint zenelejátszó 20p múlva fogom bevetni. Kíváncsi leszek...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák